اجرائی کشوری

برنامه هفته بیست و یکم تا بیست و سوم لیگ برتر اعلام شد

به گزارش سایت رسمی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی،برنامه مسابقات هفته های بیست و یکم تا بیست و سوم لیگ برتر فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته بیست و یکم؛ سالگرد تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
نساجی مازندران- فولاد مبارکه سپاهان – ساعت ۲۱- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
آلومینیوم اراک – پیکان تهران- ساعت ۲۱- ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک
نفت مسجدسلیمان – مس رفسنجان- ساعت ۲۱- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
گل‌گهر سیرجان- صنعت نفت آبادان- ساعت ۲۰:۴۰ – ورزشگاه شهید سردار سلیمانی سیرجان

زمان دیدارهای زیر متعاقبا اعلام خواهد شد:
ذوب‌آهن اصفهان – پرسپولیس –  ورزشگاه فولاد شهر اصفهان
تراکتور تبریز – ماشین‌سازی تبریز-  ورزشگاه یادگار امام تبریز
استقلال- شهر خودرو مشهد –  ورزشگاه آزادی تهران
سایپا تهران – فولاد خوزستان-  ورزشگاه  قوامین تهران

هفته بیست و دوم: گرامیداشت روز قدس و روز بیماری های خاص و صعب العلاج
جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
استقلال – ذوب‌آهن اصفهان – ساعت ۲۱:۱۵- ورزشگاه آزادی تهران
فولادمبارکه سپاهان- پرسپولیس- ساعت ۲۱:۱۵- ورزشگاه نقش جهان اصفهان
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
مس رفسنجان- نساجی مازندران- ساعت ۲۰:۴۵- ورزشگاه شهدای مس رفسنجان
صنعت نفت آبادان- آلومینیوم اراک – ساعت ۲۱:۱۵- ورزشگاه تختی آبادان
ماشین‌سازی تبریز- سایپا تهران – ساعت ۲۱:۱۵- ورزشگاه شهید سردارسلیمانی تبریز
پیکان تهران – تراکتور تبریز- ساعت ۲۱:۲۰- ورزشگاه شهدا شهر قدس
زمان دیدارهای زیر متعاقبا اعلام خواهد شد:
فولاد خوزستان- نفت مسجدسلیمان – ورزشگاه شهدای فولاد اهواز
شهرخودرو مشهد- گل‌گهر سیرجان – ورزشگاه اما رضا (ع) مشهد

هفته بیست و سوم: عید سعید فطر 
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرسپولیس- استقلال – ساعت ۲۱:۳۰- ورزشگاه آزادی تهران
گل گهر سیرجان- ذوب آهن اصفهان  – ساعت ۲۱- ورزشگاه شهید سردار  سلیمانی سیرجان
پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
فولادمبارکه سپاهان – مس رفسنجان- ساعت ۲۱:۱۵- ورزشگاه نقش جهان اصفهان
آلومینیوم اراک- شهرخودرو مشهد- ساعت ۲۱:۳۰- ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک
سایپا تهران- پیکان تهران- ساعت ۲۱:۳۰- ورزشگاه قوامین تهران
تراکتور تبریز – صنعت نفت آبادان- ساعت ۲۱:۵۰- ورزشگاه یادگار امام تبریز
نساجی مازندران- فولادخوزستان – ساعت ۲۱:۲۰- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
نفت مسجدسلیمان – ماشین‌سازی تبریز- ساعت ۲۱:۳۰- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان