اجرائی کشوری

برنامه مسابقات جام حذفی یادواره آزادسازی خرمشهر اعلام شد

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه مرحله دوم رقابت های جام حذفی یادواره آزادسازی خرمشهر در فصل ۹۶-۹۵ را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مرحله دوم جام حذفی را به شرح زیر اعلام کرد:

یکشنبه ۲۱ شهریور ۹۵

استقلال خرمشهر- شهرداری ماهشهر ساعت ۱۷ ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر
کشاورز مشکین شهر- سفیر آبیک  ساعت ۱۶ ورزشگاه تختی مشکین شهر
پاراگ تهران- شهرداری میاندرود ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه  ورزشگاه شهید کشوری تهران
استقلال آبی ب تهران- امید بهارستان تهران ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه  ورزشگاه اتکا تهران
شهباز نوژن البرز( خلخال دشت) – شهرداری همدان ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه انقلاب کرج
نماینده خراسان  رضوی-  پیروزی گرمسار ساعت ۱۶ ورزشگاه  تختی مشهد
هف سمنان- شهرباران  ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه ولایت سمنان
شهرداری اردبیل- شهرداری تبریز ساعت ۱۶ ورزشگاه تختی اردبیل
نیروی زمینی تهران- کیمیای فرایند تهران ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه شهدای نزاجا تهران
شهرداری فومن- بعث کرمانشاه ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه آزادی فومن
شهرداری ارومیه – سردار بوکان ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
مهرگان دره شهر ایلام- رهپویان گیلان ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه شهید کولیوند دره شهر
شهید کریمی جویبار- کشاورز علی آباد ساعت ۱۶ و ۳۰ دقییقه ورزشگاه شهدای واسوکلا جویبار
پاس همدان – نماینده استان کردستان ساعت ۱۶ ورزشگاه قدس همدن
شهرداری بوشهر- فولادنوین اهواز ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه بهشتی بوشهر
شاهین بندرعامری- ماهان شوشتر ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه شهید جمادی دلوار
نفت نوین آبادان- شهرداری اراک  ساعت ۱۸ ورزشگاه تختی آبادان
آلومینیوم هرمزگان- عقاب تبریز ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
زاگرس یاسوج- شاهین توسعه کیش ساعت ۱۶ ورزشگاه تختی یاسوج
نفت و گاز گچساران- شهرداری کاشان  ساعت ۱۷ ورزشگاه اختصاصی نفت گچساران
استقلال لطیفی لارستان- شهرداری بندرعباس ساعت ۱۷ ورزشگاه تختی لار

دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

استقلال پدیده البرز- بادران نوین تهران ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه انقلاب کرج
اروند خرمشهر- اتحاد لردگان چهارمحال ساعت ۱۷ ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر
پناه آفرین قم – امید شهرداری اراک ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه حیدریان قم
آینده سازان برق شیراز- آب و برق کیش ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه حاجی پور سعادت شهر
فولاد یاسوج- شهرداری کهنوج ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه تختی یاسوج
کارا شیراز- قشقایی شیراز ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه بعثت شیراز
نفت امیدیه – شاهین ماهشهر ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه اختصاصی نفت امیدیه