اجرائی کشوری

برنامه تیم ملی فوتبال ایران – تولد نصرتی، تمرین پنجشنبه

مدیر امور رسانه ای تیم ملی اعلام کرد: تیم ملی فوتبال ایران روز چهارشنبه، یک روز پس از پیروزی برابر تیم ملی عراق در جام ملتهای آسیا در دوحه، یک جلسه تمرین کرد و پنجشنبه نیز یک تمرین خواهد داشت… خسرو والی زاده در این باره گفت: بازیکنان تیم ایران پس از تمرین ریکاوری صبح روز چهارشنبه، بعدازظهر این روز را استراحت کرده و شب شام را بیرون از هتل صرف کردند. همچنین چهارشنبه هنگام صرف ناهار، بازیکنان تولد 29 سالگی محمد نصرتی را جشن گرفته و کادویی نیز به او اهدا کردند.
وی افزود: چهارشنبه شب با هماهنگی افشین قطبی و اصغر حاجیلو سرمربی و سرپرست تیم، بازیکنان بهمراه اعضای کادر شام را میهمان جواد نکونام در یک رستوران در محله “سوق واقف” دوحه بودند. آنها پس از صرف شام به هتل بازگشتند و به استراحت پرداختند.
به گفته مدیر رسانه ای تیم ایران، تیم کشورمان صبح پنجشنبه نیز تمرین ندارد و ساعت 13 جلسه کادر فنی با بازیکنان تشکیل خواهد شد و تمرین بعدی ساعت 19 روز پنجشنبه در زمین های تمرین الغرافه انجام می شود.
دیدار بعدی تیم ملی ایران در این رقابتها ساعت 16/15 روز شنبه 25 دی ماه به وقت محلی (16/45 به وقت ایران) برابر کره شمالی در ورزشگاه قطراسپورت برگزار خواهد شد.