اجرائی کشوری

برد مقتدرانه تراکتورسازی مقابل پیکان

 تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با برد قاطع و مقتدرانه 3 بر 1 مقابل پیکان تهران به رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر باشگاه های ایران صعود کرد.

در آخرین دیدار هفته سوم لیگ برتر باشگاه های کشور، تیم فوتبال تراکتورسازی از ساعت 18 روز یکشنبه در ورزشگاه اختصاصی خود میزبان پیکان تهران بود و با ارائه نمایشی سراسر هجومی و برتر به پیروزی سه بر یک دست یافت.
گل های تراکتورسازی در این دیدار را در دقیقه 22 لوسیانو ادینهو، دقیقه 25 محمد ابراهیمی و دقیقه 50 جاسم محمد کرار به ثمر رساندند و تک گل تیم پیکان در دقیقه 27 توسط امیرحسین صادقی زده شد. 
تراکتورسازی با این برد خانگی پنج امتیازی شد و به رتبه سوم جدول رده بندی صعود کرد، پرسپولیس با 7 و سپاهان اصفهان با 6 امتیاز اول و دوم لیگ برتر ایران هستند.
پیکان نیز با این باخت 2 امتیازی باقی ماند و به رتبه چهاردهم جدول رده بندی سقوط کرد.
در دقیقه 22، حرکت «محمد ایرانپوریان» از جناح راست و پاس او به «لوسیانوادینیو» رسید و این مهاجم برزیلی با ضربه ای تماشایی، دروازه پیکان را باز کرد.
در دقیقه 25، «محمد ابراهیمی» با حرکتی انفرادی از میانه میدان و جا گذاشتن چند مدافع پیکان، شوت زیبایی را به سمت دروازه میهمان روانه کرد تا دومین گل تراکتور به نام وی ثبت شود.
در دقیقه 27، «امیرحسین صادقی» مدافع پیش تاخته و باتجربه پیکان توپ ارسالی روی دروازه تراکتور را به ضربه سر و گل نخست تیمش تبدیل کرد و اختلاف را کاهش داد.
در نیمه دوم نیز برتری تراکتورسازی بر روند بازی ادامه یافت تا در دقیقه 50، «جاسم کرار» گل سوم را به ثمر رسانده و هواداران را غرق در شادی کند.
** ترکیب تراکتورسازی تبریز:
محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، هادی محمدی، سعید آقایی، محمد ایران پوریان، مهدی کیانی، سروش رفیعی، جاسم کرار، محمد نوری(سینا عشوری)، لوسیانو ادینیو(شهرام گودرزی) و محمد ابراهیمی.
** ترکیب پیکان تهران:
رحمان احمدی، امیرحسین صادقی، سیاوش یزدانی، آرمان قاسمی، علی حمودی، ابوالفضل ابراهیمی، محمد صادق بارانی، مهدی شیری، سیامک نعمتی(آراز امامعلی)، بهادر عبدی(شهریار مقانلو) و گادوین.