اجرائی کشوری

برتری یک بر صفر ماشین سازان در برابر صنعت نفت

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، تیم فوتبال ماشین سازی تبریز شامگاه پنجشنبه در حالی در ورزشگاه شهید سردار حاج قاسم سلیمانی تبریز میزبان تیم صنعت نفت آبادان بود که برای بقا در لیگ برتر به برد مقابل این تیم احتیاج داشت .

در نیمه نخست این بازی که با مالکیت پایاپای ۲ تیم همراه بود در دقایقی از این دیدار صحنه های خوبی را شاهد بودیم که بازیکنان ۲ تیم خلق کردند.

دقیقه ۹ بازی قائم اسلامی خواه ضربه محکمی به سمت دروازه تیم صنعت نفت شوت کرد که با عکس العمل دروازه بان این تیم به بیروت رفت و در ادامه و در دقیقه ۳۸ بازی فردین عابدینی با ضربه سر گل اول تیمش را به ثمر رساند تا نیمه نخست این دیدار با برتری یک بر صفر تیم ماشین سازی تبریز خاتمه یابد.

در نیمه دوم بازیکنان تیم نفت تلاش هایی برای به تساوی کشاندن نتیجه بازی انجام دادند که موفق نشدند و این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود تیم ماشین سازی تبریز تمام شد.

تیم ماشین سازی در این بازی با ترکیب حامد لک، فردین عابدینی، فرید بهزادی کریمی(عرفان افراز)، شاهین توکلی، علی آل کثیر(ادواردو دوسانتوس)، مسیح زاهدی، سید محمد خرم الحسینی، عزیز معبودی، میلاد نوری، اتابک زارعی(محمد قادری) و قائم اسلامی خواه وارد میدان شد.

تیم صنعت نفت آبادان هم با ترکیب محمد ادریسی، حسید ساکی(عبداله ناصری)، عیسی آل کثیر، میلاد جهانی(طالب ریکانی)، محمدرضا غبیشاوی، مسلم مجدمی(حسین بقلانی)، سید محمد قریشی، جعفر سلمانی، امید حامدی فر(علی ستاوی)، سید فاخر تهامی و محمد اهل شاخه مقابل ماشین سازی صف آرایی کرد.

در طول بازی قائم اسلامی خواه، خرم الحسینی و بهزادی کریمی از تیم ماشین سازی و محمد اهل شاخه، امید حامدی فر و سید فاخر تهامی از تیم صنعت نفت کارت زرد گرفتند.

داوری این بازی را علی بای، محمد جواد مداح، رامین بابایی، محمدباقر پورباقر و محمد رضا فلاح به عنوان ناظر داوری بر عهده داشتند.

تیم ماشین ساززی با برد مقابل تیم صنعت نفت ۳۱ امتیازی شد و در رده ۱۱ جدول لیگ برتر جای گرفت و تیم صنعت نفت با ۴۱ امتیاز رده هفتم جدول لیگ برتر فوتبال را به خود اختصاص داد.