اجرائی کشوری

برتری قاطعانه سرخپوشان مقابل سایپا

دو تیم تراکتورسازی تبریز و سایپای البرز از ساعت ۱۶:۰۰ در استادیوم خالی از هوادار یادگار امام به مصاف هم رفتند که در نهایت تلاش دو تیم در این دیدار با نتیجه دو بر صفر به سود تراکتورسازی خاتمه یافت.

شاگردان تونی الیویرا با هدف کنترل جریان بازی وارد میدان شدند و با حفظ توپ موفق شدند تا قسمتی از حملات بازیکنان با تجربه ی سایپا جلوگیری کنند.

تا اینکه حمزه یونس توانست روی ارسال عالی سروش رفیعی با شوت خود دروازه شاگردان مجید جلالی را باز کرده و تیم خود را پیش بی اندازد.

پس از گل حمزه نیز بار دیگر تراکتور کنترل جریان بازی را در دست گرفته و توانست با حفظ کردن نتیجه، برنده راهی نیمکت شود.

با آغاز نیمه دوم نیز روند کنترل بازی تراکتور بر دیدار ادامه داشت تا اینکه بار دیگر سرخپوشان فوتبال آذربایجان به مانند نیمه اول با ارسال توپ های بلند کناری به وسیله بختیار رحمانی به گل رسیدند.

با دو برابر شدن اختلاف، انگیزه صبایی ها برای ادامه بازی کمتر شده و شاگردان تونی نیز به حفظ نتیجه راضی شدند تا اینکه در نهایت این دیدار با نتیجه دو بر صفر به سود تراکتورسازی خاتمه یافت.

به این ترتیب تراکتورسازی توانست به این برد، ۱۳ امتیازی شده و هواداران خود را به بازی های آینده و حضور دوباره در جمع مدعیان امیدوار کند.

تراکتورسازی:
محمدرضا اخباری، شجاع خلیل زاده، کاردوسو، محمد ایران پوریان، شاهین ثاقبی، سعید آقایی، بختیار رحمانی، سینا عشوری، سروش رفیعی، آگوستو سزار، حمزه یونس
سرمربی: تونی اولیویرا

سایپا:
حامد فلاح‌زاده، سجاد مشکل‌پور، حامد شیری، جواد نکونام، ابراهیم صادقی، روزبه شاه علیدوست، علی زینالی، مسعود ابراهیم زاده، مهدی ترابی، رضا نوروزی، غلامرضا رضایی
سرمربی: مجید جلالی