اجرائی کشوری

برتری خانگی شهرداری تبریز مقابل قوی سپید انزلی

شهرداری تبریز در چارچوب هفته چهارم مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال ساحلی در تبریز مقابل مهمانش قوی سپید انزلی صاحب برتری شده و بار دیگر به صدر جدول این رقابت‌ها صعود کرد.

هفته چهارم از مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال ساحلی روز پنجشنبه با برگزاری دو دیدار در شهرهای تبریز و بوشهر پیگیری شد که در یکی از این دیدارها تیم‌های شهرداری تبریز و قوی سپیدانزلی به مصاف هم رفتند.

در این بازی که از ساعت 15:45 در ورزشگاه پارک صنعت تبریز برگزار شد، تیم شهرداری پس از تساوی در وقت معمول، در ضربات پنالتی با نتیجه 4 بر 3 مهمان خود را شکست داده و بار دیگر به صدر جدول بازگشت.

این دیدار در وقت معمول به تساوی 4 بر 4 انجامید که برای تبریزی‌ها محمد مرادی (2گل)، محمود علیجانی و علی حامدی گلزنی کردند و در سمت مقابل نیز فرید بلوکباشی دوبار برای تیم مهمان گلزنی کرد و دیگر گل‌های این تیم را شهریار مژده و مهدی حسنی به ثمر رساندند.

شهرداری تبریز پیش از این بازی با 3 امتیاز در رده دوم جدول 5 تیمی این رقابت‌ها قرار داشت که با این نتیجه 4 امتیازی شده و با توجه به نتیجه دیگر دیدار امروز و با تفاضل گل بهتر نسبت به رقیبان به صدر جدول صعود کرد.

گفتنی است در مرحله مقدماتی قوی سپید انزلی و شهرداری به ترتیب دوم و سوم شده بودند.

در دیگر دیدار امروز که به صورت همزمان با دیدار شهرداری و قوی سپید انزلی برگزار شد، تیم دریانوردان پارس جنوبی بوشهر میزبان گلساپوش یزد بود که این بازی نیز به ضربات پنالتی کشیده شد و در این ضربات تیم بوشهری حریف خود را شکست داد تا تیم‌های میزبان در هفته چهارم در ضربات پنالتی حریفان خود را دستِ خالی بدرقه کنند.