اجرائی کشوری

برای پیروزی به آبادان می‌رویم

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز گفت: در هفته بیست و دوم مسابقات لیگ برتر با انگیزه پیروزی به دیدار صنعت نفت آبادان خواهیم رفت… حمید درخشان ضمن بیان این مطلب افزود: بازی بسیار سختی را مقابل تیم صنعت نفت آبادان پیش رو داریم. تیم نفت در خانه بسیار خوب بازی می کند و از تیم‌های بزرگ در آبادان امتیاز گرفته است، این نشان می دهد، روز یکشنبه کار دشواری را مقابل این تیم پیش رو داریم.

وی با تاکید بر اینکه تیم شهرداری تدابیر لازم را برای رویارویی با صنعت نفت آبدان اندیشیده است و قطعا بازی منطقی را از خود ارائه خواهد کرد، افزود: تیم ما به دنبال پیروزی در دیدار هفته گذشته برابر مس کرمان اعتمادبنفسی دوچندان پیدا کرده و بازیکنان روحیه گرفته‌اند. با همین روحیه به مصاف صنعت نفت آبادان خواهیم رفت تا سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز در ادامه از غیبت سه بازیکن این تیم در دیدار با صنعت نفت آبادان خبر داد و گفت: سعید دقیقی، بیرانوند و میثم بائو دچار مصدومیت هستند و شرایط حضور در میدان را ندارند. امیدواریم دیگر بازیکنان نمایش خوبی مقابل تیم صنعت نفت داشته باشند و بتوانیم حداکثر امتیاز را از دیدار روز یکشنبه کسب کنیم.

درخشان خاطرنشان کرد: بازی در آبادان دشوار است اما این دلیل نمی‌شود که برای این دیدار دنبال برد نباشیم. شرایط ما در جدول به گونه‌ای است که باید در هر بازی برای برد وارد زمین شویم.

وی در خاتمه تصریح کرد: متاثر از شرایط جوی شهر تبریز طی روزهای اخیر در سالن یا زمین چمن مصنوعی تمرین کردیم. شرایط ما برای برگزاری تمرینات مطلوب نبود اما توانستیم خود را برای دیدار با صنعت نفت آبادان به خوبی آماده کنیم.

دیدار تیم‌های فوتبال صنعت نفت آبادان و شهرداری تبریز در چارچوب هفته بیست و دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور روز یکشنبه در ورزشگاه تختی آبادان برگزار می شود. این بازی از ساعت 15 با قضاوت جمشید دانش مهر برگزار خواهد شد.