اجرائی کشوری

براي سه امتياز به تبريز مي‌رويم

سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: براي انجام يك بازي خوب و گرفتن سه امتياز به تبريز مي‌رويم… محمد مايلي كهن در حاشيه مراسم تقدير از ورزشكاران باشگاه سايپا، درباره شرايط تيمش براي بازي با شهرداري تبريز اظهار كرد: قطعا براي برد و اينكه يك بازي خوب را ارائه بدهيم به تبريز مي‌رويم و به 3 امتياز اين بازي نياز مبرم داريم. ما مصمم هستيم كه با ارائه يك بازي خوب با برد زمين را ترك كنيم.

مايلي كهن با اشاره به غايبان تيمش اظهار كرد: محروم و مصدوم‌هاي زيادي داريم. ابراهيمي، شيخ ويسي، يزداني و علي زينالي را به علت مصدوميت در اختيار نداريم. آشتياني هم مصدوم بود كه در حال حاضر بهتر شده است. علاوه بر اين دو محروم هم داريم كه مصطفي صبري و مجيد غلام‌نژاد را به اين دليل در اختيار نداريم.

وي افزود: هميشه از اين مشكلات داشتيم ولي هيچ موقع آنها را بيان نكرديم. هفته پيش هم انصاري فرد را در اختيار نداشتيم.

سرمربي تيم سايپا در مورد مراسمي كه تدارك ديده شده بود و در پي آن آرش كوشا از مايلي كهن تقدير كرد، گفت: كوشا هميشه من را شرمنده مي‌كند و بايد بگويم كه ما يك تيم منسجم هستيم كه هميشه در همه حال مجموعه سايپا و خصوصا آرش كوشا ما را حمايت مي‌كنند.

وي افزود: هميشه خودمان را شرمنده مي‌ديديم كه در كنار اين همه محبت‌ها نمي‌توانيم با نتيجه بهتر دل اين عزيزان را شاد كنيم ولي بازيكنان ما كم نمي‌گذارند و با همه وجودشان به باشگاه عشق مي‌ورزند.

وي ادامه داد: در بحث توليد بازيكن توانسته‌ايم موفق باشيم و از طرفي بازيكنان از نظر اخلاقي نيز جزو بهترين‌ها هستند.

محمد مايلي كهن درباره شرايط تيمش گفت: ما خوب تمرين مي‌كنيم و شرايط مناسبي داريم. تيم ما تيم خوبي است.

وي در مورد بازي هفته گذشته با استقلال نيز اظهار كرد: بازي خوبي بود و من فكر مي‌كنم كه مي‌توانستيم 3 امتياز را بگيريم. يك فوتبال خوب و بابرنامه ارائه داديم و خدا را شكر توانستيم يك امتياز بگيريم.