اجرائی کشوری

براي بازسازي تيم شهرداري تبريز به زمان نياز داشتيم

سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز گفت: براي بازسازي تيم به زمان نياز داشتيم و تعطيلات نيم فصل اين امكان را برايمان ايجاد كرد… ‘حميد درخشان’ پس از آنكه تيمش دو بر يك تيم مس كرمان را شكست داد با حضور در جمع خبرنگاران ، افزود: در فرصتي كه بين دو نيم فصل برايمان به وجود آمد يك اردوي 10 روزه در تركيه برپا كرديم و با انجام 27 جلسه تمريني و بدنسازي در اين اردو، مشكل بدنسازي بازيكنان را كه در اول فصل از آن محروم بودند برطرف ساختيم.
وي اضافه كرد: البته فشار زيادي در اين زمان بر روي بازيكنان بود و من از بابت اينكه بازيكنان با تمام وجود اين فشار را تحمل كردند از آنها تشكر مي كنم.
درخشان با ابراز رضايت از بازيكنانش در بازي با مس ، افزود: البته جا براي كار و پيشرفت در تيم هنوز وجود دارد و تا رسيدن تيم به هدف اصلي اش با تمام قوا تلاش خواهيم كرد.
وي بيان داشت: با علم بر اينكه با چه تيمي بازي خواهيم كرد پا به ميدان گذاشتيم و در اولين گام سعي كرديم تا ارتباط خط مياني با ‘ادينهو’ را قطع كنيم تا اين تيم به گل نرسد و بازيكنانم اين كار را به خوبي انجام دادند و موجب تعويض بهترين گلزن ليگ شدند.
وي افزود: سه امتياز اين بازي به دليل تاثير آن بر روي روح و روان بازيكنان بسيار حياتي بود و اگر دو سه بازي ديگر را نيز بتوانيم پشت سر هم ببريم يقينا شهرداري يكي از تيم هاي خوب ليگ خواهد شد.
درخشان اضافه كرد: البته در اين بازي ايرادهايي هم داشتيم و زماني كه زير فشار حريف بوديم بازيكنان بيشتر زير توپ مي زدند كه به عقيده من بايد براي خارج شدن از فشار تيم مقابل بايد از پاس هاي بلند عرضي استفاده شود.
تيم فوتبال شهرداري تبريز در هفته بيست و يكم ليگ برتر با پيروزي دو بر يك مقابل مس كرمان، علاوه بر صعود تا رده چهاردهم جدول رده بندي به ماندن همشهري اش تراكتورسازي در رده چهارم كمك كرد.