اجرائی کشوری

با هوشياري كامل رو در روی ذوب آهن قرار مي گيريم

سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز گفت: با غلبه بر ذوب آهن در هفته سي ام، شگفتي ساز ليگ دهم مي شويم. ‘حميد درخشان’افزود: نتايج خوبي كه شهرداري در هفته هاي اخير گرفته و اين تيم را در جدول رده بندي بالا كشيده، از نظر روحي تاثير خوبي بر بازيكنان داشته و تيم با روحيه بالا در مصاف با ذوب آهن، به پيروزي مي انديشد.
وي با بيان اينكه ذوب آهن يكي از تيم هاي خوب ليگ دهم است و بيشتر بازيكنان اين تيم چندين سال است كه با يگديگر بازي مي كنند و هماهنگي خوبي با يكديگر دارند، گفت: شهرداري مقابل اين تيم پر ستاره دست بسته نخواهد بود و با ارايه يك بازي منطقي، قدرت خود را به ذوب آهن نشان مي دهد.
درخشان اضافه كرد : در اين بازي سعي خواهيم كرد تمامي داشته هاي شهرداري را به كار گيريم و نشان دهيم كه شهرداري هم مي تواند از تيم هاي برتر امتياز بگيرد.
وي افزود: البته ذوب آهن در هفته گذشته شكست سنگيني را مقابل پيروزي تجربه كرد و در بازي اين هفته مقابل تيم ما، براي جبران اين شكست و كم كردن فاصله امتيازي خود با سپاهان در ميدان حاضر مي شود از اين رو با هوشياري كامل رو در روي اين تيم قرار مي گيريم.
شهرداري تبريز كه با 32 امتياز از 29 بازي در رده دوازدهم جدول جاي گرفته ساعت 17 امروز بعداز ظهر در اصفهان ميهمان تيم ذوب آهن است كه با 53 امتياز در رده دوم قرار گرفته است.
قضاوت اين بازي قاسم واحدي به كمك حيدر شكور و مصطفي فراهان بر عهده دارد.