جوانان روابط عمومی ریاست فوتسال

با برگزاری مراسم اختتامیه؛ پرونده فستیوال زمستانی مدارس فوتبال استان بسته شد

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، فستیوال زمستانی مدارس فوتبال استان (گرامیداشت دهه مبارک فجر) روز جمعه، یازدهم اسفند ماه با برگزاری هفته ششم و مراسم اختتامیه به پایان رسید. در هفته پایانی این فستیوال که برای اولین بار در استان آذربایجان شرقی برگزار شد، پس از انجام بازی های پایانی مراسم اختتامیه برگزار شده و از نفرات برتر تجلیل به عمل آمد.

جواد ششگلانی، رئیس، رحیم علمی، نائب رئیس، آرش جابری، دبیر و علی داداشیان، رئیس کمیته جوانان هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی در این مراسم حضور داشتند. ضمن اینکه تعدادی از پیشکسوتان نامی و محبوب استان نیز با حضور در محل برگزاری فستیوال در مراسم اهدای جوایز شرکت کردند.

لازم به ذکر است که در ابتدای مراسم افتتاحیه از همسر و مادرشهید صادق عدالت اکبری، مادر شهید حامد جوانی و مادر شهید وحید فرهنگی والا با اهدای لوح سپاس و تندیس تجلیل به عمل آمد. در پایان مراسم نیز نفرات برتر بخش های مختلف این فستیوال شش هفته ای جوایز خود را از دست مسئولان هیات فوتبال و پیشکسوتان فوتبال استان دریافت کردند.

محمدرضا تقیبون، رئیس کمیه روابط عمومی و فرهنگی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی در پایان این فستیوال اظهار داشت:

“در ابتدا بایستی از باشگاه نخبگان تبریز نهایت تشکر را داشته باشیم که به بهترین شکل ممکن میزبانی این فستیوال شش هفته ای را بر عهده داشت. مدارس فوتبال جزو مهمترین بخش های فوتبال هر استان به شمار می رود و توجه ویژه به آن می تواند آینده فوتبال استان و کشورمان را تضمین نماید. با توجه به سیاست های هیات فوتبال در زمینه فوتبال پایه این فستیوال برگزار شد و در آینده نیز شاهد برگزاری چنین رویدادهایی در شهر تبریز و شهرستان های دیگر استان آذربایجان شرقی خواهیم بود.”