اخبار ویژه تصویری اسلایدی روابط عمومی

بانوان ایران قهرمان رقابت های فوتسال جام ملت های آسیا شدند

تیم ملی ایران با هت تریک شیربیگی و نمایش فوق العاده توسلی درون دروازه به قهرمانی آسیا رسید.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، تیم ملی فوتسال بانوان ایران با یک نمایش حساب شده در دیدار پایانی جام ملت های آسیا ۲۰۱۸ موفق شد تیم ملی ژاپن را با نتیجه ۵ بر ۲ در هم بکوبد تا برای دومین مرتبه متوالی به عنوان قهرمانی دست پیدا کنند.

ترکیب ایران: فرزانه توسلی، طاهره مهدی پور، لیلا خدا بنده پور، فاطمه ارژنگی، سارا شیربیگی، فرشته خسروی، فرشته کریمی، فاطمه پاپی، مهسا کمالی، نسیمه غلامی، نسترن مقیمی، فهمیه زارعی، فاطمه اعتدادی، آرزو صدقیان زاده

ترکیب ژاپن: یاماموتو، کاتو، اگوچی، یوتسوی، کاتسوماتا، تاکه مورا، آمیشیرو، اگاوا، ناکاجیما، واکابایاشی، سوگی یاما، چیدا، فوجیتا

شرح گل ها:

ایران یک – ژاپن صفر( دقیقه ۲۸ سارا شیربیگی): حرکت خوب مقیمی با دریبل دروازه بان همراه شد و پاس خوب این بازیکن در ادامه به شیربیگی رسید تا ضربه این بازیکن وارد دروازه ژاپن شود.
ایران دو – ژاپن صفر(دقیقه ۳۰ فرشته کریمی): فرشته کریمی با تیزهوشی ضربه اوتی که برای تیم ملی ایران اعلام شده بود را به بازیکن ژاپن زد تا توپ بعد از تغییر جهت وارد دروازه حریف شود.
ایران سه – ژاپن صفر(دقیقه ۳۰ سارا شیربیگی): پاس زیبای کریمی در دهانه دروازه به شیربیگی رسید و این بازیکن با یک چرخش زیبا دروازه ژاپن را باز کرد تا ایران به سومین گل خود برسد.
ایران چهار – ژاپن صفر( دقیقه ۳۱سارا شیربیگی): فرار ستاره نیمه دوم ایران این بازیکن را در موقعیت تک به تک قرار داد و شیربیگی با یک دریبل زیا دروازه بان و مدافع ژاپن را فریب داد تا هتریک کند.
ایران چهار – ژاپن یک(دقیقه ۳۱ اگوچی): بازیکن شماره سه ژاپن با یک حرکت زیبا بازیکن ایران را از پیش رو برداشت و دروازه توسلی را باز کرد.
ایران ۵ ژاپن یک(دقیقه ۳۶ فهمیه زارعی): زارعی با یک ضربه زیبا و نمایشی دروازه تیم ملی ژاپن را برای پنجمین مرتبه باز کرد.
ایران ۵ – ژاپن ۲(دقیقه ۳۹ آمیشیرو): بازیکنان ژاپن بازهم با از شوت از راه دور برای گلزنی تلاش کردند و ضربه آمیشیرو تبدیل به گل دوم تیم ژاپن شد.