اجرائی کشوری

باقری: دیدار با کره حساس‌ترین بازی تیم ملی است/ پیروزی دور از دسترس نیست

مشاور سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: دیدار ایران برابر کره جنوبی حسا‌ س ترین بازی تیم ملی در جام ملت های آسیاست… کریم باقری: تیم ما در مرحله گروهی نتایج خوبی گرفت و به اذعان کارشناسان یکی از موفق ترین تیم های مرحله مقدماتی بود. با این حال اعتقاد دارم دیدار با کره جنوبی حساس ترین بازی ایران است چرا که تیم پیروز شانس زیادی برای قهرمانی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه کادر فنی دو تیم شناخت خوبی از هم دارند خاطرنشان کرد: تیم های ایران و کره جنوبی بارها با یکدیگر بازی کرده اند و قطعا شناخت کاملی از یکدیگر دارند و همین امر به جذاب تر شدن بازی کمک می کند. با این حال پیروزی دور از دسترس ملی پوشان ایران نیست و می توانند با ارائه یک فوتبال زیبا به این مهم برسند.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه افزود: بازیکنان ایران پس از آنکه توانستند در مرحله مقدماتی با سه پیروزی به مرحله یک چهارم نهایی صعود کنند از روحیه و انگیزه بسیار بالایی برخوردارند و اگر مثل دور مقدماتی به میدان بروند می توانند با عبور از کره جنوبی به نیمه نهایی راه یابند.

کریم باقری با ابراز رضایت از وضعیت بازیکنان تیم ملی خاطرنشان کرد: خوشبختانه همه بازیکنان در شرایط خوبی دارند و بجز آرش افشین که در بازی قبل اخراج شده است سایر بازیکنان مشکلی برای همراهی تیم ملی در دیدار با کره جنوبی ندارند و امیدوارم هر بازیکنی که به زمین می رود با تمام وجودش برای پیروزی ایران مبارزه کند.

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی در مرحله یک چهارم نهاییی رقابتهای جام ملت های آسیا ساعت 19:55 دقیقه روز شنبه به وقت تهران در ورزشگاه قطر اسپورت شهر دوحه برگزار خواهد شد.