ریاست

باشگاه ها به مقوله هواداران توجه کنند

رئيس هيات فوتبال آذربايجان شرقي خواستار توجه باشگاه ها به مقوله طرفداران و هواداران شد… جواد ششگلاني در جلسه بررسي مشکلات ورزشگاه يادگار امام ره تبريز افزود: نوک انتقاد تمامي کاستي ها و هجمه مشکلات برگزاري رقابت ها و حتي تماشاگران و طرفداران تيم ها به سمت اداره کل تربيت بدني، هيات فوتبال و دستگاههاي اجرايي نشانه مي رود و در اين حالي است که باشگاه ها با ساماندهي هواداران خود مي توانند بخش عمده اي از مشکلات را برطرف کنند.
وي خاطر نشان کرد: باشگاه ها بايد کانون طرفداران خود را گسترش دهند تا فرهنگ سازي از طريق اين کانون ها در بين تماشاگران وارد شود.
ششگلاني همچنين به فرهنگ سازي استفاده از وسايل حمل و نقل عمومي و ترغيب تماشاگران به استفاده از اين وسايل، افزود: بايد تفکر استفاده از خودروي شخصي را از بين ببريم و طرفداران را به استفاده از وسايل نقليه عمومي تشويق کنيم و به کاهش ترافيک در اطراف ورزشگاه کمک کنيم.
جلسه بررسي مشکلات ورزشگاه يادگار امام ره تبريز با حضور فرماندار و شهردار تبريز، معاون ورزشي اداره کل تربيت بدني، سرپرست اداره تربيت بدني شهرستان تبريز، رييس هيات فوتبال و نمايندگان و مديران دستگاه هاي اجرايي در محل جايگاه ويژه استاديوم 70 هزار نفري اين ورزشگاه برگزار شد.