اجرائی کشوری

باشگاه استقلال بايد براي جذب حسيني با ما مذاكره مي‌كرد

مديرعامل باشگاه گسترش فولاد تبريز گفت: كار حرفه‌اي اين بود كه استقلال در مورد بازيكن ما با باشگاه مذاكره مي‌كرد… غلامرضا سمندر در مورد پيوستن ميثم حسيني به استقلال گفت: حسيني پيش از حضور در استقلال با گسترش فولاد قرارداد داخلي بسته بود و اگر باشگاه استقلال اين بازيكن را مي‌خواست كار حرفه‌اي آن بود كه بايد با ما مذاكره مي‌كرد نه با خود بازيكن. استقلالي‌ها اعلام كرده‌اند كه از قرارداد حسيني با گسترش بي اطلاع بوده‌اند، اما اين موضوع با سيستم يك باشگاه حرفه‌اي مانند استقلال مغايرت دارد.

وي ادامه داد: حسيني اگر مي‌خواهد به استقلال برود ابتدا بايد با گسترش فولاد تسويه حساب كند و در غير اين صورت حضور او در استقلال غيرقانوني خواهد بود. حسيني در تبريز حضور دارد و قرار است صحبت‌هايي در اين باره با يكديگر داشته باشيم.

مديرعامل باشگاه گسترش فولاد تبريز در مورد شرايط اين تيم گفت: تمرينات آغاز شده و با نظر نادر دست نشان، سرمربي تيم قرار است چند بازيكن دسته اولي جذب كنيم.

سمندر تاكيد كرد: تا اواخر هفته بازيكنان مورد نظر را جذب و تيم را تكميل مي‌كنيم. قرار است با نظر سرمربي پس از اردوي بدنسازي هفته آينده كه در يكي از شهرهاي شمالي خواهد بود، يك اردوي تداركاتي در يك كشور خارجي داشته باشيم.