اجرائی کشوری

بازیکنان بزرگ لیگ برتر در آستانه پیوستن به تراکتورسازی/ ۷۰درصد تیم حفظ شد

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از به ثمر رسیدن نتیجه مذاکرات با بازیکنان بزرگ لیگ برتری برای پیوستن به این تیم خبر داد… فراز کمالوند در حاشیه معرفی سرپرست جدید باشگاه تراکتورسازی: هم اکنون علاوه بر مرتضی اسدی کاپیتان سابق صبای قم، پیوستن عباس محمدی دروازه بان سابق مس کرمان به تراکتور نیز قطعی شده است.

وی همچنین با اشاره به مذاکره با برخی دیگر از بازیکنان بزرگ لیگ برتر گفت: مذاکره با بازیکنانی چون اشپیتین آرفی، محسن خلیلی و برخی از بازیکنان استقلال ادامه داشته و به توافقات اولیه دست یافته ایم.

کمالوند با اشاره به وضعیت فعلی خود ونحوه ادامه کارش با تراکتور افزود: قرارداد بنده یکساله بوده و درآخرین بازی تراکتور با پاس همدان به پایان رسیده اما با درخواست مسئولان استانی به ویژه حمایت های مدیرکل تربیت بدنی آذربایجان شرقی بدون قرارداد در این تیم مانده و بازیکنان را برای انجام تمرینات دور هم جمع کرده ام.

سرمربی قرمزپوشان تبریزی با اشاره به مشکلات مالی این تیم در فصل گذشته افزود: بسیاری از تیم هایی که پول نگرفته بودند با مشکلات و حواشی بسیاری مانند اعتصاب بازیکنان روبرو شدند اما بازیکنان تراکتور به دلیل حمایت های پرشور تماشاگران و غیرت و همت خود تمام مشکلات را تحمل کردند.

کمالوند همچنین تصریح کرد: هنوز هم مطالبات برخی از بازیکنان پرداخت نشده است.

وی با بیان اینکه شفق زحمات خود را کشید اما نبود پول یک واقعیت تلخ برای تراکتور بود افزود: به همین دلیل نیز دو بازیکن تاثیرگذار این تیم در نیمه های لیگ ترانسفر شدند تا شاید بخشی از هزینه های تراکتور جبران شود اما چه بسا اگر می ماندند می توانستیم سهمیه آسیا را کسب کنیم.

کمالوند با بیان اینکه بازی های فصل گذشته تراکتور انتظارات تماشاگران و هواداران این تیم را برای فصل جدید بالا برده و به چیزی کمتر از کسب سهمیه آسیا رضایت نخواهند داد افزود: برخلاف جوسازی های موجود، ۷۰ درصد بدنه تیم حفظ شده و تمرینات تراکتور با حضور ۲۰ بازیکن انجام می شود امری که در خیلی از تیم های بزرگ کشور محقق نشده است.

کمالوند با اشاره به کوچ برخی از بازیکنان فصل گذشته از تراکتور افزود: به غیر از فرهاد خیرخواه تمام بازیکنانی که از این تیم رفته اند در لیست فروش ما بودند.

وی با اظهار خوشحالی از روشن شدن وضعیت مدیریت باشگاه تراکتورسازی گفت: تا امروز بدون قرارداد در این تیم بوده و بازیکنان را تمرین می دادم اما اگر از امروز مدیریت جدید از کار بنده راضی نبوده و مایل به جذب فردی دیگر به عنوان سرمربی باشند به تصمیماتشان احترام می گذارم.