اجرائی کشوری

بازي سختي مقابل سپاهان پيش رو داريم

سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز گفت : از سخت بودن بازي با سپاهان به خوبي آگاه هستيم از اين رو با تمام توان مقابل اين تيم صف آرايي مي كنيم… حميد درخشان: تمرينات خوبي در روزهاي گذشته انجام داديم و تمامي بازيكنان تيم در شرايط بدني خوبي قرار دارند.
وي اضافه كرد: به اراdه يك بازي بهتر و جذاب مقابل سپاهان كه مهره هاي خوبي نيز در اختيار دارد اميدوار هستم.
درخشان گفت: بازيكنان شهرداري توانايي هاي خوبي دارند و اميدوارم تا در اين بازي با گرفتن هر سه امتياز بازي ، دست به كار بزرگي بزنند.
وي بيان داشت: سپاهان در ليگ قهرمانان آسيا ديدار سنگيني مقابل الهلال عربستان برگزار كرد از اين رو بازيكنان اين تيم خسته اند و از اين فرصت در ديدار پيش رو به خوبي به نفع تيممان استفاده خواهيم كرد چرا كه علاوه بر تمرين خوب در روزهاي گذشته، بازيكنان مدت زمان خوبي نيز براي ريكاوري داشتند.
وي گفت: با تمام وجود براي كسب سه امتياز بازي تلاش خواهيم كرد و خوب مي دانيم كه تنها كسب سه امتياز بازي هواداران تيم را راضي مي كند.
شهرداري تبريز كه در ديدار رفت در اصفهان با نتيجه يك بر صفر بازنده شد در بازي فردا كه ساعت 15 و در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز برگزار مي شود براي تلافي اين شكست به ميدان مي رود.
اين تيم هم اكنون با 24 امتياز از 24 بازي در رده شانزدهم و سپاهان با 43 امتياز از 23 بازي در رده سوم جدول رده بندي قرار دارند.