اجرائی کشوری

بازي زير فشار اين همه تماشاگر تبریزی براي هر تيمي سخت است

سر مربي تيم فوتبال پيکان قزوين پس از باخت يک بر صفر مقابل تراکتور سازي تبريز ، گفت : بازي زير فشار تشويق هاي بي امان اين همه تماشاگر، براي هر تيمي سخت است… حميد درخشان در مصاحبه پس از بازي در جمع خبرنگاران افزود : البته فوتبال همين است و فشار تماشاگران قسمتي از يک فوتبال حرفه ايست.
وي با اشاره به جريان بازي در دو نيمه، اضافه کرد : تيم ما در 45 دقيقه اول با کاهش فشار تماشاگران و ارايه يک بازي خوب، نتيجه قابل قبولي گرفت اما در نيمه دوم و روي اشتباه فردي دفاع چپ تيم و دادن يک ضربه پنالتي به تيم تراکتورسازي، نتيجه را واگذار کرديم.
درخشان گفت : اگر ضربه پنالتي به ثمر نمي رسيد بازي با نتيجه مساوي که عادلانه نيز بود، به پايان مي رسيد.
وي با اشاره به نحوه داوري اين بازي و اعلام رضايت از آن ، گفت : البته داور بازي روي يک صحنه بر روي جهانگير عسگري اشتباه کرد که به نظر من پنالتي بود.
درخشان همچنين دليل شکست تيمش را در اختيار نداشتن چند مهره کليدي عنوان کرد و گفت : اگر ما در اين ديدار ميثم رضا پور و ايمان رزاقي را در ترکيب داشتيم شايد با دست پر از تبريز برمي گشتيم.
وي افزود : اين رسم فوتبال است که در برخي موارد بازي عادلانه تمام نشود و نتيجه ديدار تراکتور و پيکان نيز از آن موارد خاص بود.
سرمربي تيم پيکان در پاسخ به اين سووال که آيا تراکتورسازي در هر دو بازي رفت و برگشت تيم برتر بوده، خاطر نشان کرد : اگر در جريان بازي تراکتورسازي تبريز 20 موقعيت داشت و پنج گل به ثمر مي رساند آن موقع مي توانستيد بگوييد که تراکتورسازي تيم برتر بود ، در صورتي که اين چنين نبود.
سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز نيز با تقديم اين پيروزي به “حسن آذرنيا” گفت: تيم ما از هر نظر مستحق پيروزي در اين ديدار بوديم و ما با تلاش جمعي به اين پيروزي دست يافتيم.
فراز کمالوند افزود: موقعيت هاي ما به مراتب بيشتر از پيکان قزوين که اصلا موقعيت نداشت بود، و يک بر صفر حداقل نتيجه ايست که مي بايست در اين ديدار رقم مي خورد.
وي با اشاره به اتفاقات اخير در تيم تراکتورسازي و همچنين نبود يار کافي در تيم، خاطر نشان کرد: اين نتيجه با توجه کاستي هاي تيم ، يک نتيجه قابل قبول است و انچه براي تراکتورسازي مهم بود سه امتيازي بازي بود که به دست آورديم.
ديدار تيم هاي فوتبال تراکتورسازي تبريز و پيکان قزوين از هفته بيستم رقابت هاي ليگ برتر، با نتيجه يک بر صفر به سود تراکتورسازي پايان پذيرفت.
تراکتورسازي هم اکنون با 32 امتياز از 22 بازي در رده هفتم جاي دارد.