اجرائی کشوری

بازي خوبي مقابل شهرداري تبريز انجام داديم

سرمربي تيم فوتبال صباي قم گفت: بازي خوبي مقابل شهرداري تبريز به معرض نمايش گذاشتيم و از اول بر بازي مسلط بوديم… ‘عبدالله ويسي’ شامگاه جمعه و پس از انكه تيمش با نتيجه يك بر صفر ميزبان خود شهرداري را شكست داد، در جمع خبرنگاران افزود: كنترل خوبي روي بازي داشتيم و فرصتي در اختيار تيم و بازيكنان شهرداري قرار نداديم.
وي اضافه كرد: شهرداري در اين بازي بيشتر بر روي ضد حملات برنامه ريزي كرده بود كه با هوشياري بازيكنان ما به راحتي دفع مي شد.
ويسي گفت: زماني كه ديديم نمي توانيم با بازيكنان اصلي كه در زمين حضور داشتند نتيجه بگيريم دست به تعويض زدم و از بازيكنان سرعتي كه دفاع حريف را آزار دادند استفاده كردم.
وي بيان داشت: تعويض هايم در اين بازي نتيجه داد و گلي كه به دست آورديم حاصل تلاش دو بازيكن تعويضي بود كه در 15 دقيقه پاياني وارد زمين شده بودند.
ويسي با اشاره به زمين صاف و مناسب فوتبال ورزشگاه يادگار امام ره تبريز ، افزود: اين زمين اين زمينه را براي ما فراهم كرد تا تاكتيك هايمان را به خوبي به اجرا بگذاريم و يكي از دلايلي كه صبا در بيرون از خانه بهتر بازي مي كند همين زمين هاي خوب و صاف است.
وي در خصوص تيم شهرداري و كادر فني آن به خصوص ‘حميد درخشان’ سرمربي تيم، گفت: درخشان از زمان كودكي ام الگوي من بوده و از اينكه مربي تيمي بودم كه برتر ميدان شد، خوشحالم و براي درخشان آرزوي موفقيت مي كنم.
تيم فوتبال شهرداري تبريز با گل دقيقه 89 سيدمرتضي هاشمي زاده بازي را به ميهمان خود صبا واگذار كرد تا همچنان با 24 امتياز از 23 بازي در رده چهاردهم بماند.