اجرائی کشوری

بازدید نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا از باشگاهها ادامه دارد

محمدی: درگیری در داخل ورزشگاه انقلاب کرج اتفاق نیفتاد… محمدی رئیس سازمان لیگ در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون با تشکر از عوامل همه دست اندرکاران فوتبال به خاطر برگزاری لیگ دهم درباره بازیهای دیروز صبحت کرد.
به گزارش سایت رسمی فدراسیون ، رئیس سازمان لیگ درباره بازیهای دیروز گفت: براساس برررسی های انجام شده در بازیهای دیروز مشکلی وجود نداشته و همه بازیها در سلامت کامل برگزار شده است.
محمدی درباره خبر درگیری هواداران استقلال و سپاهان در کرج در حین اهدای کاپ قهرمانی سپاهان گفت: جشن قهرمانی سپاهان به خوبی در ورزشاه انقلاب کرج برگزار شد و ما که آنجا حضور داشتیم چیزی ندیدیم و البته حواسمان به بازی بود ، اما هوادارانی بودند که در ورزشگاه بودند و به نفع امیر قلعه نویی شعار می دادند و سرمربی برای آنها دست تکان داد و خوش و بش کرد . شاید درگیری بیرون از ورزشگاه اتفاق افتاده باشد که در این باره هم به ما خبری نرسیده است.
وی در پایان گفت: بازدید نمایندگان AFC از باشگاهها ادامه دارد و تا پایان بازدید آنها از همه باشگاهها گمانه زنی درباره اعطای 4 سهمیه و نظر نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا در این مرحله از امتیازدهی اشتباه است و باید بازدید آنها به پایان برسد تا در این باره قضاوت کنند.