امنیت روابط عمومی

بازدید میدانی مسئولین از ورزشگاه یادگار امام در راستای افزایش رفاه هواداران

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، نمایندگان هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، اداره ورزش و جوانان، باشگاه تراکتورسازی تبریز، یگان ویژه و نیروی انتظامی با حضور در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز راه های افزایش رفاه هواداران را مورد بررسی قرار دادند. مواردی که در این بازدید مورد توجه قرار داشت کوتاه شدن مسیر عبور و مرور هواداران، افزایش تعداد و گنجایش پارکینگ ها و ایجاد یک ورودی دیگر برای عبور و مرور هواداران به داخل ورزشگاه بود.

علی خاکی زاد، رئیس کمیته امنیت و حراست هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی در این خصوص اظهار داشت:

“اهم تصمیماتی که در این بازدید اتخاذ شد، پیشنهاد برای ایجاد ورودی شمالی در ورزشگاه بود. در صورت تحقق این امر گیت هایی نیز در بخش شمالی ورزشگاه ایجاد خواهد شد تا هواداران از این سمت نیز بتوانند وارد ورزشگاه شوند. بی شک با ایجاد این گیت ها هم از ازدهام گیت جنوبی- مرکزی کاسته خواهد شد و هم عبور و مرور هواداران تسهیل خواهد شد و به این ترتیب هواداران عزیز راحت تر از همیشه خواهند توانست در ورزشگاه حضور پیدا کرده و بازی های تیم محبوب شان را تماشا کنند. از دیگر مواردی که می توانم به آن اشاره کنم بررسی فضاهای اطراف ورزشگاه بود تا بتوانیم با ایجاد پارکینگ های جدید و افزایش فضا و تعداد پارکینگ ها در این رابطه نیز شرایط را برای هواداران عزیز جهت حضور در ورزشگاه بهتر و آسان تر کنیم.”

وی ادامه داد:

“این بازدیدها و اقدامات در راستای تکریم از هواداران عزیزمان به ویژه هواداران تیم تراکتورسازی است که جزو اصلی ترین سرمایه های فوتبال استان به شمار می روند. جا دارد از نیروی انتظامی و یگان ویژه نیز نهایت تشکر را داشته باشم که در پیشبرد این هدف با ما همکاری های لازم را دارند.”