اخبار ویژه تصویری اسلایدی دسته‌بندی نشده فوتسال

بازدید سرپرست سازمان لیگ فوتسال از شرایط سالن پورشریفی تبریز

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، سرپرست سازمان لیگ فوتسال ایران عصرروز پنجشنبه از سالن پورشریفی تبریز همزمان با تمرین مس سونگون ورزقان بازدید نمود. وی ضمن تاکید شرایط پیشگیرانه مورد نظر پروتکل های بهداشتی فدراسیون پزشکی ورزشی برای تمرینات تیم های لیگ برتری که تحت عنوان گام دوم مبارزه با شیوع کرونا در مسابقات فوتبال ابلاغ شده است، توصیه های لازم برای اجرا در حین تمرین و برگزاری دیدار فینال را با کادرفنی تیم مس سونگون و عوامل اجرایی در میان گذاشت.

در این بازدید مدیر روابط عمومی هیأت فوتبال استان، مسؤول فوتسال هیأت فوتبال و نماینده اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز نیز سرپرست سازمان لیگ فوتسال را همراهی نمودند.

مقرر شد رختکن های شماره ۳ و ۴ سالن پورشریفی که مساحتی بیش از ۱۵۰ متر را دارند و امکان فاصله گذاری اجتماعی در زمان حضور تیم ها در این رختکن ها بیشتر میسر است، برای دیدار فینال مورد استفاده قرار گیرد.

طبق آخرین دستور ستاد ملی کرونا، دیدار فینال بدون حضور تماشاگران و با حداقل عوامل اجرایی برگزار خواهد شد و تدابیر شدید و دقیق فاصله گذاری اجتماعی برای این مسابقه اتخاذ شده است.

سرپرست سازمان لیگ فوتسال ایران قبل از حضور در سالن پورشریفی تبریز از هتل گسترش و تبریز ، محل اسکان تیم های میزبان، میهمان، تیم داوری و عوامل برگزاری مسابقات نیز بازدید و موارد لازم جهت رعایت پروتکل های بهداشتی به مدیران هتل ها یادآور شد.