امور شهرستان ها روابط عمومی ریاست

بازدید رئیس هیات فوتبال استان از ۶ شهرستان

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال آذربایجان شرقی، حاج جواد ششگلانی، رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی در اولین بازدید خود پس از انتخابات از ۶ شهرستان اسکو، آذرشهر، عجب شیر، بناب، مراغه و ملکان بازدید کرد.

رئیس هیات فوتبال استان در اولین بازدید خود صبح روز شنبه نهم دی ماه به منظور بررسی مشکلات هیات فوتبال اسکو، تقدیم ابلاغ های هیات رئیسه و ملاقات با دکتر محمدزاده، فرماندار شهرستان اسکو در این شهرستان حضور یافت.

حاج جواد ششگلانی در دومین بازدید خود ساعت ۱۰ صبح در شهرستان آذرشهر حضور یافت. در بازدید رئیس هیات فوتبال استان از شهرستان آذرشهر جلسه ای با حضور رئیس شورای شهر این شهرستان برگزار شد.

ساعت ۱۲ روز شنبه حاج جواد ششگلانی در سومین بازدید خود در شهرستان عجب شیر حضور یافت. حاج جواد ششگلانی در عجب شیر جلسه ای را با رئیس هیات فوتبال و رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار کرد.

چهارمین بازدید حاج جواد ششگلانی ساعت ۱۴:۳۰ روز شنبه اختصاص به شهرستان بناب داشت. جلسه اس در اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان و اعضای هیات فوتبال شهرستان بناب برگزار در جریان این بازدید برگزار شد.

پنجمین بازدید روز شنبه رئیس هیات فوتبال استان ساعت ۱۶ روز شنبه اختصاص به شهرستان مراغه داشت. علاوه بر برگزاری جلسه با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مراغه و رئیس شورای شهر این شهرستان بازدید از چمن ورزشگاه مراغه و کلاس توجیهی داوری در حال برگزاری در شهرستان مراغه از دیگر برنامه های این بازدید بود.

ششمین و آخرین بازدید حاج جواد ششگلانی مربوط به شهرستان ملکان بود و رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی ساعت ۱۸ در این شهرستان حضور یافته و جلسه ای را با حضور رئیس شورای شهر و رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار کرد.

لازم به ذکر است که در این بازدیدها رحیم علمی، نایب رئیس و احد دری، رئیس کمیته امور شهرستان های هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی حاج جواد ششگلانی را همراهی کردند.