اجرائی کشوری

باخت ماشین سازی مقابل سیاه جامگان

ماشین‌سازی در نخستین حضور فرهاد کاظمی با نتیجه یک بر صفر در خانه سیاه جامگان شکست خورد.
تیم‌های سیاه جامگان مشهد و ماشین‌سازی تبریز در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال دوئل تیم‌های فانوس به دست لیگ را برگزار کردند که این دیدار در نهایت با برتری نماینده مشهد به پایان رسید و کار سبزقبایان تبریزی برای ماندن در لیگ سخت و سخت‌تر شد.
این مسابقه از ساعت 14:30 امروز جمعه در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار شد و تیم میزبان با تنها گل عباس عسگری که در دقیقه 33 به ثمر رسید، موفق شد میهمان تبریزی‌اش را شکست داده و 3 امتیاز شیرین این بازی را به حساب خود واریز کند.
ضمن اینکه تیم مشهدی از دقیقه 57 در پی اخراج عسگری گلزن خود دقایق باقی مانده را با یک یار کمتر ادامه داد اما این برتری نفری نیز سودی برای ماشین‌سازی نداشت و این تیم نتوانست از شکست خارج از خانه جلوگیری کند.
این نهمین باخت متوالی ماشین‌سازی در اولین تجربه حضورش در لیگ برتر فوتبال بود که سومین برد فصل سیاه جامگان را نیز رقم زد.
با نتیجه بدست آمده، ماشین‌سازی با همان 6 امتیاز قبلی خود در قعر جدول ماندگار شد اما در سمت مقابل سیاه جامگان 13 امتیازی شده و با صعود یک پله‌ای در مکان سیزدهم قرار گرفت.
ناگفته نماند سبزقبایان فوتبال تبریز در نخستین حضور فرهاد کاظمی برابر تیم سابق این مربی تن به شکست دادند.
گروه داوری: داور وسط: حسین زرگر – کمک‌ها: علی اکبر نوری، مرتضی کاظمیان و جواد محمدی/ ناظر: مسعود فلاح
اخطار: احمد امیرکامدار و حامد پاکدل از ماشین‌سازی
اخراج: عباس عسگری دقیقه 57 از سیاه جامگان
سیاه جامگان: محمد ناصری، محسن آقایی، میثم حسینی، عبدالرضا زارعی، رضا شربتی، حسین بادامکی (فرشاد هاشمی)، مصطفی احمدی، حمید علی عسگری، روح الله سیف اللهی (پیام ملکیان)، مهران عسگری و سعید دقیقی (موسی ترائوره).
سرمربی: خداداد عزیزی
ماشین‌سازی: مانوئل فرناندز، مهدی پور، حبیب گردانی، ادسون هنریکه، بهمن کامل، سامان نریمان جهان (سجاد رهبر)، کاخا، امین قاسمی نژاد (حامد پاکدل)، احمد امیر کامدار، آندرانیک تیموریان و مهرداد بایرامی (محمد نصرتی).
سرمربی: فرهاد کاظمی