اجرائی کشوری

ایرانجوان 2- ماشین سازی تبریز 1

هفته سیزدهم لیگ دسته یک فوتبال با برگزاری 10 دیدار در شهرهای مختلف کشورمان پیگیری شد که در یکی از این دیدارها شاگردان دست نشان در بوشهر مقابل ایرانجوان با نتیجه 2 بر یک تن به شکست دادند.

در این دیدار که از ساعت 15:15 در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر برگزار شد، ابتدا ایرانجوان با گل اویس کردجهان که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید، پیش افتاد و نیمه نخست با همین تک گل به سود میزبان به پایان رسید.

در نیمه دوم شاگردان دست نشان با گل کاپیتان علی جراح کار توانستند بازی را به تساوی بکشانند اما این پایان کار نبود و سبزقبایان در واپسین دقایق گلی دیگر را دریافت کرده و از کسب امتیاز از این دیدار خارج از خانه ناکام ماندند. این گل توسط سجاد فیض الهی در وقت‌های اضافه به ثمر رسید.

به این ترتیب سبزجامگان فوتبال آذربایجان در روز توقف مدعیان، بار دیگر امتیاز از دست داده و بهترین فرصت برای کاهش اختلاف با تیم‌های صدر جدول را به راحتی از دست دادند.

همچنین با این نتیجه ماشین سازی با 18 امتیاز در رده هفتم باقی ماند و تیم ایرانجوان هم 16 امتیازی شده و تا رده دهم جدول صعود کرد.

لازم به ذکر است؛ شاگردان دست نشان در هفته چهاردهم این رقابت‌ها روز دوشنبه 18 آبان در تبریز میزبان نفت‌ مسجد سلیمان خواهند بود.

گفتنی است در دیگر دیدار تیم شهرداری اردبیل با محمد احمدزاده به دومین برد پیاپی خود دست یافته و روی نوار برد قرار گرفت. سرخ پوشان آذربایجان در خانه موفق شدند آلومینیوم هرمزگان را با دو گل شکست دهند.