ریاست

ایجاد ستاد اجرایی طرح آسيا ويژن در آذربایجان شرقی الزامی است

رئیس هيات فوتبال آذربايجان شرقي اعلام كرد: ایجاد ستاد اجرایی طرح آسيا ويژن در آذربایجانشرقی با حمایت مسئولین و در جهت توسعه فوتبال استان الزامی است… جواد ششگلاني در جمع روساء ادارات تربیت بدنی شهرستانها افزود: در اين راستا ستادي با حضور معاونت امور اجتماعي استانداري، تربيت بدني، دانشگاه تبريز، آموزش و پرورش و صدا وسيماي مركز استان بايد تشكل شود تا هیات فوتبال آذربایجانشرقی مستقیما به کنفدراسیون فوتبال آسیا وصل شده و امکانات لازم و قابل توجهی به استان وارد شود.
ششگلاني ، داشتن حداقل يك زمين چمن با كيفيت، تغييرات اساسي در ساختار هیايت فوتبال، برگزاري مسابقات يا استانداردهاي لازم را از جمله شرايط لازم براي اجراي طرح آسيا ويژن بيان كرد و يادآور شد: بدون ترديد اجراي اين طرح فوتبال استان را متحول خواهد كرد.
وي در بخش ديگري از سخنان خود به برنامه هاي چهار سال آينده هيات فوتبال آذربايجان شرقي اشاره كرد و افزود: در اين مدت زمان تلاش خواهيم کرد تا تيم هاي موجود باشگاهي استان به سمت خصوصي شدن حرکت بکنند و در همين راستا در حال بررسي زير ساخت هاي لازم براي تحقق اين امر در استان هستيم .
ششگلاني گفت: هيات همچنين در بخش آموزش برنامه هاي وسيعي را دنبال مي کند که ثمره آن، رسيدن فوتبال آذربايجان به جايگاه واقعي آن است.