اجرائی کشوری دسته‌بندی نشده

اولین برد استقلال در لیگ هجدهم مقابل تراکتورسازی

در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال از ساعت ۲۰:۳۰ روز (جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به سود استقلال خاتمه یافت. شاگردان شفر با کسب این پیروزی به اولین برد فصل خود در لیگ هجدهم رسیدند و با ۵ امتیاز به رده چهارم جدول صعود کردند. تراکتورسازی نیز با ۲ امتیاز در رده پانزدهم جدول ایستاد.

گل‌های این بازی توسط علی عبدالله‌زاده (۱۳ -گل به خودی)، مرتضی تبریزی (۲۸) و فرشید اسماعیلی (۵۲) وارد دروازه تراکتورسازی شد.

ترکیب استقلال:سیدمهدی رحمتی، فرشاد محمدی‌مهر، آرمین سهرابیان، پژمان منتظری، میلاد زکی‌پور، علی کریمی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی (مارکوس نیومایر – ۸۱)، وریا غفوری (الحاجی گرو – ۵۵)، مرتضی تبریزی و روح‌الله باقری (خسرو حیدری – ۷۳).

ترکیب تراکتورسازی:محسن فروزان، محمد طیبی، علی عبدالله‌زاده، محمد اهل‌شاخه، دانیال اسماعیلی‌فر، رضا شربتی، مسعود شجاعی (علی طاهران – ۵۶)، علیرضا نقی‌زاده، اشکان دژاگه، هری فوریستر(سوگیتا – ۵۰) و آنتونی استوکس.

سوت آغاز این بازی را سیدمهدی سیدعلی داور مسابقه از ساعت ۲۰:۳۰ به صدا درآورد. داور مسابقه در این بازی زکی‌پور و عبدالله‌زاده را با کارت زرد جریمه کرد.