اجرائی کشوری

انصاريان: قهرماني تيم دسته اولي در جام حذفي قشنگ است

مدافع تيم فوتبال گسترش فولاد گفت: قهرماني يك تيم دسته اولي در جام حذفي مي‌تواند قشنگ و جالب باشد… علي انصاريان درباره حضور گسترش فولاد در فينال جام حذفي اظهار داشت: خوشحالم كه تيم به فينال رسيده اما اين خوشحالي 100 درصد نيست. وقتي واقعا لذت مي بريم كه فينال را برده باشيم و به قهرماني برسيم.

وي تاكيد كرد: بازي با ذوب‌آهن برايمان مهم نبود چون بايد به ديدار نهايي مي رسيديم. بايد آسيايي شويم تا مزد زحمات خود را بگيريم. دومي در جام حذفي به درد نمي خورد و دردي را دوا نمي كند. دوم شدن يعني به هدر رفتن زحمات. من هميشه عادت كرده ام در همه چيز اول باشم. از حاشيه گرفته تا فوتبال.

انصاريان درباره رودررويي با پرسپوليس در فينال جام حذفي عنوان كرد: از وقتي بازي هاي جام حذفي شروع شد مي گفتم فينال بين ما و پرسپوليس انجام مي شود. هر چند كه بازي سختي خواهيم داشت اما اين فينال قشنگي مي شود. دلم براي هواداران پرسپوليس در آزادي بسيار تنگ شده است. دلم مي خواهد دوباره اين تماشاگران پرشور را در ورزشگاه آزادي ببينم.

اين مدافع گفت: تا به حال سابقه نداشته يك تيم دسته اولي به فينال جام حذفي برسد و قهرمان شدن اين تيم مي تواند به قشنگي آن بيفزايد. بايد از حسين خطيبي سرمربي سابق اين تيم هم كه زحمت كشيده تشكر كرد. در ادامه هم فرهاد كاظمي كه فوتبال ايران را خوب مي شناسد آمد و به خوبي توانست تيم را هدايت كند.

وي در پاسخ به اين سئوال كه چرا دوست داشته در فينال با پرسپوليس بازي كنند، گفت: من مسئله شخصي ندارم، بازي با پرسپوليس به لحاظ پوشش رسانه اي و توجه اي كه به آن مي شود خيلي خوب است. دليلي ندارد به دليل مسائل شخصي از اين رودررويي خوشحال باشم. همه زندگي ام را مديون پرسپوليس هستم و در برهه اي خاص كه عده اي فكر مي كردند من به خاطر شخص خاصي به اين تيم علاقه دارم و باعث شدند از اين تيم دور شوم اما من عاشق پيراهن اين تيم بودم و هستم. پدرم مرحومم هم پرسپوليسي بود و فكر مي كنم در سال هاي حضورم در اين تيم دينم را به او ادا كرده باشم.

انصاريان در مورد بازي با ذوب آهن و مردود اعلام شدن گل تيم اصفهاني گفت: وقتي در جريان بازي هستي متوجه اين موارد نمي شوي. من هم نمي توانم بگويم تصميم داور درست بوده يا نه. به هر حال آنها صاحب ضربه پنالتي هم شدند و مي توانستند از اين موقعيت استفاده كنند اما نشد. در فوتبال اما و اگر نتايج را نمي سازد.