اجرائی کشوری

امیر قلعه نویی: تراکتور سازی در نیم فصل دوم نتایج بهتری را کسب خواهد کرد

سرمربی تیم فوتبال تراكتورسازی تبریز گفت: با توجه به مالكیت بیشتر توپ و موقعیت های بهتر تیم ملوان بندرانزلی، این تیم شایسته پیروزی بود. ‘امیر قلعه نویی’ در نشست خبری پس از بازی تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و تراكتورسازی تبریز اضافه كرد: تیم ملوان در بندرانزلی مقابل تیم های استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان هفت گل به ثمر رسانده بود و بسته ماندن دروازه تراكتورسازی در این بازی، نشانه ساختار دفاعی مناسب این تیم است.

قلعه نویی با اشاره به استفاده ملوان از دو هافبك دونده و فیزیكی تصریح كرد: با قطع ارتباط بین خطوط هافبك و فروارد ملوان، مانع از گلزنی این تیم شدیم.

وی ادامه داد: تیم تراكتورسازی در آغاز نیمه دوم بهتر از ملوان ظاهر شد اما نتوانست از موقعیت های خود استفاده كند.

سرمربی تیم تراكتورسازی تبریز در مورد وضعیت داوری خاطر نشان كرد: داور، اشتباه تاثیرگذاری در نتیجه بازی نداشت.

قلعه نویی با اشاره به اینكه هر مربی برای اجرای برنامه های خود در یك تیم، نیاز به فرصت سه ساله دارد، گفت: بازیكنان تراكتورسازی تبریز و من پس از گذشت نیم فصل اول به درك متقابل رسیده ایم و با تقویت تیم، تراكتورسازی در نیم فصل دوم نتایج بهتری را كسب خواهد كرد.

قلعه نویی در پایان در پاسخ به این سوال كه چرا با وجود تیم های نظامی مانند ملوان بندرانزلی و فجر شهید سپاسی شیراز، تمام بازیكنان سرباز خوب، جذب تیم تراكتورسازی تبریز می شوند، اظهار داشت: حتما تیم تراكتورسازی تبریز امكانات و برند بهتری نسبت به تیم های ملوان بندرانزلی و فجر شهید سپاسی شیراز دارد كه بازیكنان سرباز به این تیم می آیند.

تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و تراكتورسازی تبریز در هفته هفدهم مسابقه های فوتبال لیگ برتر باشگاه های ایران، بعدازظهر جمعه در ورزشگاه تختی شهرستان بندرانزلی به میدان رفته و به نتیجه تساوی بدون گل دست یافتند.

با این تساوی، تیم تراكتورسازی تبریز 29 امتیازی و تیم ملوان بندرانزلی نیز 15 امتیازی شدند.