اخبار ویژه تصویری اسلایدی

افغانستان هم حریف ایران نشد

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی آخرین بازی دور گروهی از ساعت 19:30 دقیقه بین ایران و افغانستان برگزار شد.

در حساس ترین بازی گروه اول در دور گروهی افغانستان و تیم ملی جمهوری اسلامی ایران به مصاف هم رفتند.این بازی که جدال برای صدر نشینی و به نوعی حیثیتی بود در مقابل دیدگان  1500 تماشاگران ایرانی و افغانستانی برگزار شد.دو تیم با آمادگی کامل و سرشار از روحیه وارد میدان شدند.افغان ها از ابتدای بازی تکنیکی جنگنده و با برنامه بازی کردند و ساق های خسته گی ناپذیر آنها دست سرمربی را برای اجرای هر برنامه ایی در زمین باز گذاشته بود ولی در نهایت افغان ها هم نتوانستد حریف یوزپلنگ های جوان ایران بشوند و ایران با اقتدار کامل و با کسب حداکثر امتیاز بر صدر گروه اول مسابقات ایستاد.

مسعود یوسفی در دقیقه ۳ این دیدار با یک دریبل زیبا و شوت محکم موفق شد تک گل ایران را در وقت اول مسابقه به ثمر برساند. در دقیقه ۱۹ این وقت از مسابقه ، درنهایت افغانستان یک گل به ثمر رساند.

افغانستان که به دلیل تفاضل گل بهتر با یک تساوی هم می‌توانست عنوان تیم‌اول گروه را از آن خود کند با انگیزه‌ای مضاعف در زمین حاضر شده بود.

وقت دوم مسابقه با احتیاط زیادی از سوی دو تیم دنبال شد تا اینکه رضا قنبری در دقیقه ۱۰ از وقت دوم گل دوم ایران را به ثمر رساند.
در ادامه نیز مسعود یوسفی گل دیگری را دقیقه ۱۱ از وقت دوم وارد دروازه افغانستان کرد تا گل دوم خود و گل سوم ایران را به ثمر رسانده باشد.
در چهار دقیقه پایانی بازی تیم افغانستان به بازی پاور پلی رو آورد و یک گل دیگر نیز به میزبان مسابقات قهرمانی آسیا زد.