اجرائی کشوری

افشین دبیری: خطیبی برای پیوستن به ماشین سازی انگیزه داشت

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز از انتخاب اعضای کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه طی چند روز آینده خبر داد. افشین دبیری پس از جذب رسول خطیبی به عنوان بازیکن و مسئول فنی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز ، گفت: تیم ماشین سازی در دو فصل گذشته ، فرصت چندان مناسبی برای آماده سازی خود در ابتدای فصل نداشت ولی اکنون و در فاصله حدود سه ماه مانده به آغاز مسابقات لیگ یک ، ما مسئول فنی تیم را انتخاب کرده ایم و طی چند روز آینده نیز اعضای کادر فنی را مشخص خواهیم کرد.

وی ادامه داد: ما باید از فرصتی که در پیش رو داریم ، برای آماده سازی هرچه بهتر تیم استفاده کنیم و در این مدت ضمن جذب بازیکنان مورد نظر کادرفنی ، تمرینات پیش فصل را به بهترین نحو برگزار کنیم.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی با اشاره به چگونگی جذب رسول خطیبی اظهار داشت: با توجه به اینکه رسول خطیبی سابقه درخشانی در رده های مختلف تیم ملی و باشگاه های مختلف داخلی و خارجی دارد و در لیگ یک نیز تجربیات کافی اندوخته است ، پس از مطالعه برنامه های وی جهت سپردن مسئولیت فنی تیم به خطیبی ، به این نتیجه رسیدیم که او را هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان مسئول فنی جذب کنیم. همچنین خود رسول خطیبی نیز بخاطر اینکه فوتبال خود را از تیم نوجوانان ماشین سازی آغاز کرده و به نوعی فوتبالش را مدیون تیم ماشین سازی است ، با انگیزه ادای دین به اولین باشگاه خود دوباره به ماشین سازی بازگشته تا برای موفقیت این تیم تلاش کند.

وی با مطلوب توصیف کردن برنامه های رسول خطیبی ، افزود: با محقق ساختن برنامه های رسول خطیبی ، تیمی منسجم و قدرتمند را راهی مسابقات لیگ یک خواهیم کرد و با شناختی که از رسول خطیبی داریم ، امیدواریم که تیم ماشین سازی با استفاده از تجربیات وی بتواند نتایج خوبی در فصل جدید لیگ یک گرفته و تیم به لیگ برتر راه یابد.

وی حمایت مسئولان استانی را نیز در این خصوص خواستار شد و گفت: من از مسئولان استانی می خواهم که در این فصل از تیم ریشه دار ماشین سازی حمایت های لازم را داشته باشند و هر کاری که برای موفقیت این تیم می توانند انجام دهند ، دریغ نکنند تا تیم ماشین سازی در فصل پیش روی لیگ یک بتواند سهمیه سوم لیگ برتر را برای فوتبال استان کسب کرده و به جایگاه واقعی خود که خواسته هواداران غیرتمند این تیم نیز می باشد ، دست یابد.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی در خصوص جذب بازیکنان جدید برای تیم ماشین سازی اظهار داشت: با تعدادی از بازیکنانی که مدنظر مسئول فنی تیم است ، در حال مذاکره هستیم تا در اسرع وقت آنها را جذب کنیم. از مجموع بازیکنان فصل گذشته نیز که برای تیم موثر کار کرده اند بر اساس نظر مسئول فنی ، تمدید قرارداد خواهیم کرد.

دبیری در ارتباط با انتخاب اعضای کادر فنی نیز تصریح کرد: طی چند روز آینده اعضای کادر فنی با نظر مسئول فنی تیم انتخاب خواهند شد تا هرچه سریع تر تمرینات و برنامه های بدنسازی پیش فصل را آغاز کنیم.

وی در پایان ، احتمال نامشخص بودن محل تمرینات و مسابقات تیم ماشین سازی را از مهم ترین مشکلات این تیم عنوان کرد و گفت: ما در فصل گذشته همواره با مشکل نبود زمین تمرین و زمین مسابقه مواجه بودیم اما برای فصل بعد ، از همین حالا به دنبال حل این مشکل هستیم تا تیم استرسی از این بابت نداشته باشد. البته برای حل این مشکل ، کمک مسئولان استانی را هم نیازمندیم.

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز جمعه گذشته رسول خطیبی را به عنوان بازیکن و مسئول فنی جذب کرد. تمرینات این تیم پس از مشخص شدن اعضای کادر فنی و جذب بازیکنان جدید ، از روز جمعه بیستم خرداد شروع خواهد شد.

این تیم فصل گذشته با ایستادن در رده دوازدهم گروه الف لیگ یک ، حضور مجدد خود در این مسابقات را مسجل کرد.