روابط عمومی

افتتاح نخستين كارگاه قوانين و مسئوليت هاى رسانه اى فوتبال

نخستين كارگاه قوانين و مسئوليت هاى رسانه اى فوتبال صبح امروز در هتل المپيك گشايش يافت.

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی ، مهدى تاج رئيس فدراسيون فوتبال پيش از آغاز كارگاه ضمن قدردانى از حمايت كنفدراسيون فوتبال آسيا و عوامل برگزارى اين برنامه گفت:وقتى قرار است مسابقات ليگ در تمامى حوزه ها به صورت منظم و قانونمند اجرا شود به برگزارى چنين برنامه هايى نياز داريم. خوشحالم كه شاهد برگزارى نخستين كارگاه در اين حوزه هستيم چرا كه اين نياز در كشور وجود داشت و اميدواريم نمايندگان رسانه ها، باشگاهها و استان ها از اين كارگاه آموزشى به خوبى استفاده كنند.

در ادامه دكتر احمدى معاون فرهنگى  وزارت ورزش و جوانان نيز در سخنانى با اشاره اهميت برگزارى اين كارگاه گفت:با گذشت هجده دوره از رقابت هاى ليگ برتر اين نخستين بار است كه چنين كارگاهى برگزار مى شود و البته اتفاق بسيار مبارك و ارزشمندى است. ما در خصوص برگزارى فصل جديد رقابت ها جلسات متعددى با فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ برگزار كرديم و خوشحاليم كه فدراسيون فوتبال چنين برنامه مفيدى را در نظر گرفته است.مطمئنا اين كارگاه مقدمه اى است برا اجراى قانون و تغيير شكل فعاليت هاى رسانه اى در مسابقات.

در ادامه اين برنامه از پيشكسوتان رسانه هاى ورزشى همچون شهرام وزيرى، رضا ميرزاييان و جهانگير كوثرى تجليل شد.

كارگاه قوانين و مسئوليت هاى رسانه اى از ساعت ١٠ صبح پس از مراسم افتتاحيه با تدريس كريستوفر راج آرلانته نماينده AFC گشايش يافت.

در این کارگاه از استان آذربایجان شرقی ، محمدرضا تقیون مدیر روابط عمومی و امور رسانه ای نیز حضور داشتند.