اجرائی کشوری

اعلام برنامه هفته های سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم لیگ دسته سه

برنامه هفته های سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم و یک مسابقه معوقه از هفته دوازدهم لیگ دسته سه فصل ۹۹-۹۸ اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی،

با صدور مجوز های لازم از سوی ستاد مقابله با کرونا در ورزش و تاکید فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال ایران بر رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی تمامی باشگاه ها و هیات های فوتبال برنامه سه هفته از مسابقات لیگ دسته سه به شرح زیر اعلام شد:

معوقه از هفته دوازدهم:
پنجشنبه ۹ مرداد ۹۹
شهید مولایی قائمشهر – پاس گیلان- ساعت ۱۹:۳۰-  ورزشگاه شهدا ساری
هفته سیزدهم
سه شنبه ۱۴ مرداد ۹۹
نگین سناباد مشهد – مهاجرنوین مشهد- ساعت ۱۹-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
سپاهان نوین اصفهان – بویر احمد یاسوج- ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه باغ فردوس اصفهان
شهرداری نوشهر – ویستا توربین تهران- ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه شهدا نوشهر
آبی پوشان ذولفقارکاشان – آذرکوثرتبریز- ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه امیرکبیرکاشان
تازان تهران – ۰۴ بیرجند- ساعت ۱۹:۳۰-  ورزشگاه غدیر تهران
دماوند آمل – شهید مولایی قایمشهر- ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه شهدا  سیمرغ
عقاب تهران – فرهنگ ایثار آستارا ساعت ۱۹:۳۰-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد تهران
پاراگ تهران – جوان نوین ساری ساعت ۱۹:۳۰-  ورزشگاه شهید کشوری تهران
شهرداری اردبیل – پیشگامان فنون پارس ساعت ۱۹:۴۵-  ورزشگاه تختی اردبیل
یزد لوله – شاهین بندر عامری ساعت ۲۰:۱۵-  ورزشگاه شهید نصیری یزد
اسقلال شوش – سپاهان نوین ایذه ساعت ۲۰:۳۰-  ورزشگاه تختی شوش
چهارشنبه ۱۵ مرداد
ستاره سرخ کاشان – کیان تهران- ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد.
هفته چهاردهم
یکشنبه ۱۹ مرداد ۹۹
نگین سناباد مشهد –  پاراگ تهران ساعت ۱۸:۵۰-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
۰۴ بیرجند –  ستاره سرخ کاشان ساعت ۱۸:۵۰-  ورزشگاه آزادی بیرجند
بویر احمد یاسوج –  سپاهان نوین ایذه ساعت ۱۹:۱۵-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
دماوند آمل –  عقاب تهران ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه شهدا سیمرغ
کیان تهران –  شهرداری نوشهر ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
جوان نوین ساری –  تازان تهران ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه شهدا ساری
ویستا توربین تهران –  مهاجرنوین مشهد ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه غدیر تهران
پیشگامان فنون پارس – پاس گیلان ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
فرهنگ ایثار آستارا  –  آبی پوشان ذولفقارکاشان ساعت ۱۹:۳۰-  ورزشگاه سردارجنگل رشت
آذرکوثرتبریز –  شهرداری اردبیل ساعت ۱۹:۵۰-  ورزشگاه شهرداری تبریز
شاهین بندر عامری –  برق ۳ فاز شیراز ساعت ۲۰:۱۵-  ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
اسقلال شوش – خلیج فارس میناب ساعت ۲۰:۳۰-  ورزشگاه تختی شوش

هفته پانزدهم
پنجشنبه ۲۳ مرداد
مهاجرنوین مشهد –  پاراگ تهران ساعت ۱۸:۵۰-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
شهید مولایی قائمشهر –  عقاب تهران ساعت ۱۹:۱۵-  ورزشگاه شهدا ساری
آبی پوشان ذوالفقار کاشان –  دماوند آمل ساعت ۱۹:۱۵-  ورزشگاه امیرکبیر کاشان
شهرداری نوشهر – ۰۴ بیرجند ساعت ۱۹:۱۵-  ورزشگاه شهدا نوشهر
سپاهان نوین ایذه –  خلیج فارس میناب ساعت ۲۰:۳۰-  ورزشگاه تختی اهواز
سپاهان نوین اصفهان –  شاهین بندر عامری ساعت ۱۹:۱۵-  ورزشگاه باغ فردوس اصفهان
تازان تهران –   نگین سناباد مشهد ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه غدیر تهران
شهرداری اردبیل –  فرهنگ ایثار آستارا ساعت ۱۹:۳۰-  ورزشگاه تختی اردبیل
پاس گیلان –  آذر کوثر تبریز ساعت ۱۹:۳۰-  ورزشگاه سردارجنگل رشت
یزد لوله –  استقلال شوش ساعت ۲۰-  ورزشگاه شهید نصیری  یزد

جمعه ۲۴ مرداد
ستاره سرخ کاشان –  جوان نوین ساری ساعت ۱۹:۱۵-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
ویستا توربین تهران –  کیان تهران ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه غدیر تهران