اجرائی کشوری

اعلام برنامه مسابقات لیگ دسته سوم از هفته هشتم تا دهم

سازمان لیگ آزادگان برنامه رقابتهای لیگ دسته سوم باشگاههای کشور را اعلام کرد. سازمان لیگ آزادگان برنامه رقابتهای لیگ دسته سوم باشگاههای کشور را اعلام کرد.

دوشنبه ۲۳/۸/۹۰-ساعت ۱۴:۱۵-هفته هشتم
ذرت کاران مغان-شهرداری فومن-کلانتری-پارس آباد
نفتون تهران-شرکت خلخال دشت-الیاف-تهران
مس سونگون ورزقان تبریز ورزقان-آذرباتری ارومیه-وحدت-اسکو
طلایه داران بوئین زهرا-عقاب تهران-امام(ع)-بوئین زهرا
شاهین تهران-سفیدرود آستانه-اختصاصی شاهین-تهران
شاهین کرج-شهرداری چابکسر-انقلاب-کرج
صبا نوین قم-استقلال ساری-تختی-قم
البرز شهرداری زنجان-شهرداری لنگرود-۱۵ خرداد-زنجان
آرمین قزوین-شهرداری آستارا-رجایی-قزوین
کارگر بنه گز-بهمن شیراز-شهدا-اهرم تنگستان
جهان فولاد اصفهان-پرسپولیس گناوه-متعاقبا اعلام می شود.
شهرداری نی ریز-سرداران شهید لردگان-شهدا-نی ریز
جنوب باغملک-نادری بوشهر-شهدا ۷ تیر-باغملک
میلاد دزفول-سپاهان یاسوج-مجدیان-دزفول
شهرداری ممسنی-رعد پدافند کیش-لشگری-ممسنی
پیروزی گرمسار-نیما چمستان-تختی-گرمسار
سه شنبه۲۴/۸/۹۰-هفته هشتم-ساعت ۱۴:۱۵
آلومینیوم حکمتی تبریز-کیوان مرغ مهاباد-وحدت-اسکو
شهرداری اسلامشهر-پارس فوتبال چالوس-امام خمینی (ره)-اسلامشهر
اتحاد پاکدشت-شهرداری بهشهر-مهدوی-پاکدشت
اترک بجنورد-خزر محمود آباد-تختی-بجنورد
استقلال جنوب-کیمیا رشد آق قلا-اتکا-تهران
هما جوانرود-دارایی اراک-تختی-جوانرود
گلچین رباط کریم-شهرداری صحنه-صبا شهر-رباط کریم
شهرداری بروجرد-ذوب و فلزات الوند- تختی-بروجرد
فجر دهلران-میناشی اسلام آباد-تختی-دهلران
پرسپولیس دره شهر-شهرداری بانه-کلیوند-دره شهر
دارتاک لرستان-مهر اراک-تختی-خرم آباد
سپاهان نوین اصفهان- مس نوین کرمان-صفائیه-اصفهان
فجر حاوران بیرجند-شهرداری کهنوج-آزادی-بیرجند
مینا نخل میناب-مس نوین رفسنجان-ایمینی-میناب
سراوان سیستان و بلوچستان-شهرداری اشکذر-حسین بر-سراوان
پرسپولیس شیراز-مس شهر بابک-حافظیه-شیراز
صفاهان اصفهان-آنزان ایذه-تختی-اصفهان
یکشنبه ۲۹/۸/۹۰-ساعت ۱۴:۱۵
ذوب و فلزات الوند-مهر اراک-جوانان-بهار-(معوقه هفته اول)
هما جوانرود-گلچین رباط کریم-تختی-جوانرود-(معوقه هفته سوم)
شهرداری صحنه-شهرداری بانه-آزادی-صحنه-(معوقه هفته چهارم)
یکشنبه ۲۹/۸/۹۰-ساعت ۱۴:۱۵-هفته نهم
کیوان مرغ مهاباد-ذرت کاران مغان-آزادی-مهاباد
شرکت خلخال دشت-مقاومت شهرداری مهاباد-تختی-خلخال
شهرداری فومن-انتظام تهران-آزادی-فومن
آدرباتری ارومیه-آلومینیوم حکمتی تبریز-تختی-ارومیه
سفید رود آستانه-آرمین قزوین-تختی-لاهیجان
عقاب تهران-شاهین تهران-دوشان تپه-تهران
استقلال ساری-شاهین تهران-شهدا-ساری
شهرداری چابکسر-البرز شهرداری زنجان-شهرداری –چابکسر
شهرداری لنگرود-صبا نوین قم-شهدا-لنگرود
شهرداری آستارا-طلایه داران بوئین زهرا-وحدت-آستارا
بهمن شیراز-جهان فولاد اصفهان- حافظیه-شیراز
سرداران شهید لردگان-کارگر بنه گز-تختی-بروجن
پرسپولیس گناوه-جنوب باغملک-سراجی-گناوه
سپاهان یاسوج-شهرداری نی ریز-تختی-یاسوج
نادری بوشهر-شهرداری ممسنی-قدس-بوشهر
رعد پدافند کیش-میلاد دزفول-المپیک کیش
خزر محمود آباد-پیروزی گرمسار-مجتمع بهشتی-محمود آباد
دوشنبه ۳۰/۸/۹۰-ساعت ۱۴:۱۵-هفته نهم
شهرداری بهشهر-صنایع شازند-لله مرز-بهشهر
پارس فوتبال چالوس-اترک بجنورد-اسب چین-عباس آباد
کیمیارشد آق قلا-اتحاد پاکدشت-یادگار امام(ره)-آق قلا
نیما چستان-استقلال جنوب-لفسیجان-چمستان
شهرداری کهنوج-صفاهان اصفهان-شهید میثم-کهنوج
مس نوین کرمان-مینا نخل میناب-سلیمی کیا-کرمان
شهرداری اشکذر-فجر خاوران بیرجند-۲۲ بهمن-اشکذر
مس شهربابک-سراوان سیستان و بلوچستان-شهدا مس-شهربابک
آنزان ایذه-سپاهان نوین اصفهان-تختی-ایذه
جمعه۴/۹/۹۰-ساعت ۱۴:۱۵-هفته نهم
ذوب و فلزات الوند-هما جوانرود-جوانان-بهار
شهرداری صحنه-فجر دهلران-آزادی-صحنه
شهرداری بانه-شهرداری بروجرد-تختی-بانه
میناشی اسلام آباد-دارتاک لرستان-ریزوندی-اسلام آباد
مهر اراک-پرسپولیس دره شهر-۵ مرداد-اراک
شنبه ۵/۹/۹۰-ساعت ۱۴:۱۵-هفته نهم
دارایی اراک-گلچین رباط کریم-۵ مرداد-اراک
شنبه ۵/۹/۹۰ – ساعت ۱۵/۱۴-هفته دهم
ذرت کاران مغان – آلومینیوم حکمتی تبریز – ورزشگاه کلانتری پارس آباد
مس سونگون ورزقان – شرکت خلخال دشت – ورزشگاه وحدت اسکو
انتظام تهران – کیوان مرغ مهاباد – ورزشگاه آیت اله سعیدی تهران
نفتون تهران – شهرداری فومن – ورزشگاه الیاف تهران
شاهین کرج – طلایه داران بوئین زهرا – ورزشگاه انقلاب کرج
آرمین قزوین – استقلال ساری – ورزشگاه رجایی قزوین
البرز شهرداری زنجان – عقاب تهران – ورزشگاه ۱۵ خرداد زنجان
شاهین تهران – شهرداری لنگرود – ورزشگاه اختصاصی شاهین تهران
صبا نوین قم – شهرداری چابکسر – ورزشگاه تختی قم
سفیدرود آستانه – شهرداری آستارا – ورزشگاه تختی لاهیجان
سرداران شهید لردگان – بهمن شیراز – ورزشگاه تختی بروجن
جنوب باغملک – جهان فولاد اصفهان – شهدا ۷ تیر باغملک
کارگر بنه گز – سپاهان یاسوج – ورزشگاه شهدا اهرم تنگستان
شهرداری ممسنی – پرسپولیس گناوه – لشگری ممسنی
شهرداری نی ریز – رعد پدافند کیش – ورزشگاه شهدا نی ریز
میلاد دزفول – نادری بوشهر – ورزشگاه مجدیان دزفول
یکشنبه ۶/۹/۹۰ – ساعت ۱۵/۱۴-هفته دهم
اترک بجنورد – شهرداری اسلامشهر – ورزشگاه تختی بجنورد
صنایع شازند – کیمیا رشد آق قلا – ورزشگاه فتح المبین شازند
پیروزی گرمسار – پارس فوتبال چالوس – تختی گرمسار
اتحاد پاکدشت – نیما چمستان – ورزشگاه مهدی پاکدشت
استقلال جنوب – خزر محمودآباد – ورزشگاه اتکا تهران
مینا نخل میناب – سپاهان نوین اصفهان – ورزشگاه امینی میناب
صفاهان اصفهان – شهرداری اشکذر – ورزشگاه تختی اصفهان
پرسپولیس شیراز – مس نوین کرمان – حافظیه شیراز
فجر خاوران بیرجند – مس شهر باک – ورزشگاه آزادی بیرجند
سروان سیستان و بلوچستان – مس نوین رفسنجان – ورزشگاه حسین بر سراوان
شهرداری کهنوج – آنزان ایذه – ورزشگاه شهید میثم کهنوج
جمعه ۱۱/۹/۹۰ – ساعت ۱۵/۱۴
ذوب و فلزات الوند – دارایی اراک – ورزشگاه جوانان بهار
هما جوانرود – شهرداری بانه – ورزشگاه تختی جوانرود
دارتاک لرستان – شهرداری صحنه – ورزشگاه تختی خرم آباد
شهرداری بروجرد – مهر اراک – ورزشگاه تختی بروجرد
پرسپولیس دره شهر – میناشی اسلام آباد – ورزشگاه کلیوند دره شهر
شنبه ۱۲/۹/۹۰ – ساعت ۱۵/۱۴
فجر دهلران – گلچین رباط کریم – ورزشگاه تختی دهلران