اجرائی کشوری

اعلام برنامه مسابقات لیگ دسته اول باشگاههای کشور

سازمان لیگ آزادگان برنامه رقابتهای لیگ دسته اول باشگاههای کشور فصل ۹۱-۹۰را اعلام کرد. برنامه رقابتهای لیگ دسته اول تا سوم در حالی اعلام شد سازمان لیگ آزادگان مطالبی را قبل از آغاز رقابتهای لیگ اعلام کرد که به شرح زیر است:
در صورتی که باشگاهها مشکلات حقوقی و مالی خود را نتوانند نسبت به اشخاص حقیقی یاحقوقی تا ۷۲ ساعت قبل از شروع مسابقات برطرف کنند و شرایط برگزاری مسابقات را احراز نکنند،آن دیدار کان لم یکن تلقی و نتیجه ۳ بر صفر به نفع حریفان اعلام خواهد شد و اگر دو مسابقه بین دو باشگاه با مشکلات مذکور بوده باشد،آن دیدار کان لم یکن تلقی و قابل تجدید نخواهد بود و برای هر دو تیم بدون کسب امتیاز و تفاضل گل(۳-)در جدول مسابقات لحاظ خواهد شد.
بر همین اساس چنانچه یک باشگاه دو دیدار را بدون دلایل قانونی و نیز به دلیل مشکلات حقوقی،مالی و عدم حضور به موقع برگزار نکند،از جدول مسابقات حذف و به یک رده پائین تر درفصل آتی (۹۲-۹۱) سقوط کرده و پرونده جهت اخذ تصمیمات بعدی به کمیته انضباطی ارجاع خواهد شد.
هفته اول-چهارشنبه ۲۳/۶/۹۰
فولاد یزد-ابومسلم خراسان-شهید نصیری-یزد ساعت ۱۶:۳۰
گسترش فولاد تبریز-شهرداری بندرعباس-یادگار امام(ره)تبریز ساعت ۱۶:۳۰
هفته اول-پنجشنبه۲۴/۶/۹۰
مس رفسنجان-پیام مخابرات فارس-تختی-رفسنجان ساعت ۱۶:۳۰
اتکا گلستان-شهرداری اراک-آزادی-گرگان ساعت ۱۶:۳۰
صنعت ساری-سایپا شمال-شهدا-ساری ساعت ۱۶:۳۰
استیل آذین-ایرانجوان بوشهر-تختی-سمنان ساعت ۱۶:۳۰
داماش ایرانیان-پیکان-کارگران-تهران ساعت ۱۶:۳۰
شهرداری یاسوج-ماشین سازی تبریز-تختی-یاسوج ساعت ۱۶:۳۰
نیروی زمینی تهران-صنعتی کاوه تهران-جی-تهران ساعت ۱۶:۳۰
تربیت یزد-نفت مسجد سلیمان-شهید نصیری-یزد ساعت ۱۶:۳۰
برق شیراز-شیرین فراز کرمانشاه-حافظیه-شیراز ساعت ۱۶:۳۰
نساجی مازندران-کهر زاگرس لرستان-شهید وطنی-قائمشهر ساعت ۱۶:۳۰
آلومینیوم هرمزگان-گل گهر سیرجان-تختی-بندرعباس-ساعت ۱۶:۴۵
استقلال صنعتی-پاس همدان-تختی-اهواز-ساعت ۱۷:۰۰
هفته دوم-پنجشنبه۷/۷/۹۰
ابومسلم خراسان-مس رفسنجان-تختی-مشهد-ساعت ۱۵:۰۰
پیام مخابرات فارس-سایپا شمال-حافظیه-شیراز-ساعت ۱۵:۱۵
استیل آذین-صنعت ساری-تختی-سمنان-ساعت ۱۵:۱۵
شهرداری اراک-گسترش فولاد تبریز-امام خمینی(ره)-اراک-ساعت ۱۵:۱۵
پیکان- فولاد یزد-ایران خودرو-تهران-ساعت ۱۵:۱۵
نبروی زمینی تهران-شهرداری یاسوج-جی-تهران-ساعت ۱۵:۱۵
صنعتی کاوه تهران-استقلال صنعتی-هما-تهران-ساعت ۱۵:۱۵
گل گهر سیرجان-تربیت یزد-اختصای گل گهر-سیرجان-ساعت ۱۵:۱۵
پاس همدان-نساجی مازندران-قدس-همدان-ساعت ۱۵:۱۵
شیرین فراز کرمانشاه-آلومینیوم هرمزگان-انقلاب-کرمانشاه-ساعت ۱۵:۱۵
کهر زاگرس لرستان-برق شیراز-تختی-درود-ساعت ۱۵:۱۵
شهرداری بندرعباس-داماش ایرانیان-تختی-بندرعباس-ساعت ۱۵:۳۰
ایرانجوان بوشهر-اتکا گلستان-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۵:۴۵
نفت مسجد سلیمان-ماشین سازی تبریز-اختصاصی نفت-مسجد سلیمان-ساعت ۱۵:۴۵
هفته سوم -پنجشنبه ۲۱/۷/۹۰
تربیت یزد-شیرین فراز کرمانشاه-شهید نصیری-یزد ساعت ۱۵:۰۰
نساجی مازندران-صنعتی کاوه تهران-شهید وطنی-قائمشهر ساعت ۱۵:۰۰
ماشین سازی تبریزگل گهر سیرجان-یادگار امام(ره)-تبریز ساعت ۱۵:۰۰
هفته سوم -جمعه ۲۲/۷/۹۰
اتکا گلستان-استیل آذین –آزادی-گرگان ساعت ۱۵:۰۰
مس رفسنجان-پیکان-تختی-رفسنجان ساعت ۱۵:۰۰
داماش ایرانیان-شهرداری اراک-کارگران-تهران ساعت ۱۵:۰۰
فولاد یزد-شهرداری بندرعباس-شهید نصیری-یزد ساعت ۱۵:۰۰
شهرداری یاسوج-نفت مسجد سلیمان-تختی-یاسوج ساعت ۱۵:۰۰
برق شیراز-پاس همدان-حافظیه-شیراز ساعت ۱۵:۰۰
گسترش فولاد تبریز-ایرانجوان بوشهر-یادگار امام (ره)-تبریز ساعت ۱۵:۰۰
سایپا شمال-ابومسلم خراسان-شهید وطنی-قائمشهر ساعت ۱۵:۰۰
صنعت ساری-پیام مخابرات فارس-شهدا-ساری ساعت ۱۵:۰۰
آلومینیوم هرمزگان-کهرزاگرس لرستان-تختی-بندرعباس-ساعت ۱۵:۱۵
استقلال صنعتی-نیروی زمینی تهران-تختی-اهواز-ساعت ۱۵:۳۰