اجرائی کشوری

اعلام برنامه رقابتهای لیگ دسته دوم باشگاههای کشور

برنامه مسابقات لیگ دسته دوم باشگاههای کشور از هفته بیست و ششم تا بیست و هشتم از سوی سازمان لیگ آزادگان اعلام شد. برنامه مسابقات لیگ دسته دوم باشگاههای کشور از هفته بیست و ششم تا بیست و هشتم از سوی سازمان لیگ آزادگان اعلام شد.

دوشنبه ۹۰/۱/۲۹-هفته بیست و ششم-ساعت ۱۶:۰۰

شهرداری زنجان-نوژن شهرداری نوشهر -۱۵ خرداد-زنجان

ذوب آهن نوین اصفهان –پاس نوین همدان-راه آهن –اصفهان

گسترش فولاد سهند –آشیان گستران ورامین –تختی-تبریز

مقاومت تهران-شموشک نوشهر-۵ آذر-تهران

سایپا شمال-شهرداری لنگرود-شهید وطنی-قائم شهر

داماش ایرانیان-گازفجر جم بوشهر –کارگران-تهران

هما جوانرود-چوکا تالش-تختی-جوانرود

آرمین قزوین-شهرداری انزلی-شهید رجایی-قزوین

صنعت گاز سرخس-شهرداری اردبیل-۲۲ بهمن-سرخس

گلچین رباط کریم-نفت امیدیه-شهید درخشان-رباط کریم

بام شهر کرد-مس سونگون ورزقان تبریز -انقلاب -شهر کرد

نفت و گاز گچساران-بهزیستی همدان-تختی-گچساران

استقلال جنوب تهران-نفت نوین آبادان-امام خمینی(ره)-اسلامشهر

فولاد نوین اهواز-پرسپولیس گناوه-اختصاصی فولاد-اهواز

نیروی زمینی تهران-پرسپولیس برازجان-جی-تهران

کوثر لرستان-آریانا گستر کیش-تختی-خرم آباد

یکشنبه ۹۰/۲/۴-ساعت ۱۶:۳۰-هفته بیست و هفتم

نوژن شهرداری نوشهر-داماش ایرانیان-شهدا-نوشهر
بهزیستی همدان-استقلال جنوب تهران-ملت-همدان
آریانا گستر کیش –ذوب آهن نوین اصفهان-المپیک-کیش
سایپا شمال-مقاومت تهران-شهید وطنی-قائم شهر
شهرداری لنگرود-آشیان گستران ورامین-شهدا-لنگرود
شهرداری اردبیل-گسترش فولاد سهند-علی دایی-اردبیل
شهرداری انزلی-صنعت گاز سرخس-اختصاصی شهرداری-انزلی
چوکا تالش- آرمین قزوین-پوریای ولی-تالش
گازفجر جم بوشهر جم بوشهر-هما جوانرود-شهدا-جم
شموشک نوشهر-شهرداری زنجان-شهدا-نوشهر
فولاد نوین اهواز-نفت و گاز گچساران –اختصاصی فولاد-اهواز
پاس نوین همدان-بام شهر کرد-ملت-همدان
پرسپولیس برازجان-کوثر لرستان-تختی-برازجان
نفت امیدیه-نیروی زمینی تهران-تختی-امیدیه
نفت نوین ابادان-گلچین رباط کریم-تختی-ابادان
پرسپولیس گناوه-مس سرنگون ورزقان-شهید سراچی-گناوه
یکشنبه۹۰/۲/۱۱-ساعت ۱۶:۳۰-هفته بیست و هشتم
گسترش فولاد سهند-شهرداری انزلی-تختی-تبریز
دوشنبه ۱۲/۲/۹۰- ساعت ۱۶:۳۰-هفته بیست و هشتم
مس سرنگون ورزقان-پاس نوین همدان-تختی-تبریز
داماش ایرانیان-شموشک نوشهر-کارگران-تهران
مقاومت تهران-شهرداری لنگرود-۵ آذر-تهران
آشیان گستران ورامین-شهرداری اردبیل-شهید فتحی-ورامین
شهرداری زنجان-سایپا شمال-۱۵ خرداد-زنجان
آرمین قزوین-گازفجر جم بوشهر جم بوشهر-شهید رجایی-قزوین
صنعت گاز سرخس-چوکا تالش-۲۲ بهمن- سرخس
هما جوانرود-نوژن شهرداری نوشهر-تختی-جوانرود
گلچین رباط کریم-بهزیستی همدان-شهید ردخشان-رباط کریم
نفت و گاز گچساران -پرسپولیس گناوه-تختی-گچساران
استقلال جنوب تهران-فولاد نوین اهواز-امام خمینی (ره)-اسلامشهر
نیروی زمینی تهران-نفت نوین آبادان-جی-تهران
کوثر لرستان-نفت امیدیه-تختی-خرم آباد
ذوب آهن نوین اصفهان-پرسپولیس برازجان-راه آهن-اصفهان
بام شهرکرد-آریانا گسترکیش –انقلاب-شهر کرد