اجرائی کشوری

اعلام برنامه جدید مسابقات هفته اول تا چهارم لیگ دسته دوم فوتبال کشور

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه جدید مسابقات هفته اول تا چهارم لیگ دسته دوم فوتبال کشور فصل ۹۵-۹۴ را با توجه به تعویق یک هفته ای مسابقات به دلیل مشکلات مالی و حقوقی برخی از تیمها اعلام کرد.

هفته اول – چهارشنبه ۱۵ مهر ۹۴
شهرداری بندرعباس – نیروزی زمینی تهران-ساعت ۱۵-ورزشگاه تختی بندرعباس
نسل ابومسلم مشهد – شهرداری جویبار-ساعت ۱۵-ورزشگاه تختی مشهد
کارا شیراز- نفت و گازگچساران-ساعت ۱۵:۱۵-ورزشگاه شهید حاجی پور سعادت شهر
 صنعت ساری – پیام وحدت خراسان رضوی-ساعت ۱۵:۱۵-ورزشگاه شهدا ساری
شهرداری کاشان (آراد اصفهان) – شهرداری زنجان –ساعت ۱۵:۳۰-ورزشگاه امیرکبیر کاشان
پارس جنوبی جم – ماهان شوشتر-ورزشگاه تختی جم-ساعت ۱۵:۳۰
بادران تهران (ایرانجوان خورموج) – کیمیا فرایند  (خونه به خونه بابل) تهران-ساعت ۱۵:۳۰-ورزشگاه کارگران تهران 
مقاومت تهران – کاسپین قزوین-ورزشگاه سرداران شمیران-ساعت ۱۵:۳۰ 
استقلال آبی ب تهران – نفت امیدیه-ساعت ۱۵:۳۰-ورزشگاه هویزه تهران 
اکسین البرز (شهرداری دزفول) –آینده سازان (هامون سازه زاهدان) شیراز-انقلاب کرج-ساعت ۱۵:۳۰
شهرداری بوشهر (تربیت ایلام)-فولاد نوین اهواز-ورزشگاه بهشتی بوشهر-ساعت ۱۵:۳۰
شهرداری ماهشهر – تربیت نوین یزد-ورزشگاه شهدا ماهشهر-ساعت ۱۵:۴۵
نفت نوین آبادان – هف سمنان-ورزشگاه تختی آبادان-ساعت ۱۵:۴۵
رهپویان رضوانشهر – شهرداری ارومیه-ورزشگاه معلم رضوانشهر-ساعت ۱۵:۴۵
سپیدرود رشت – الوند همدان-ورزشگاه عضدی رشت-ساعت ۱۵:۴۵
خلخال دشت خلخال – توسعه کیش-ورزشگاه تختی خلخال-ساعت ۱۵:۴۵
شهرداری تبریز- کارگر بنه گز-ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز-ساعت ۱۶
راهیان کرمانشاه – شهرداری کامیاران-ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود-ساعت ۱۶
بعثت کرمانشاه-کارون اهواز-ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه-ساعت ۱۶

پنجشنبه ۱۶ مهر۹۴
ملی پوشان تبریز – پرسپولیس گناوه-ورزشگاه تختی تبریز-ساعت ۱۶


هفته دوم- چهارشنبه ۲۲ مهر ۹۴

پیام وحدت خراسان رضوی – خلخال دشت خلخال-ورزشگاه آزادی کاشمر- ساعت ۱۵
توسعه کیش – شهرداری ارومیه-ورزشگاه المپیک کیش-ساعت ۱۵:۱۵
هف سمنان – نسل ابومسلم مشهد-ورزشگاه تختی سمنان-ساعت ۱۵:۱۵
شهرداری جویبار – کارا شیراز-ورزشگاه سراج کلا جویبار-ساعت ۱۵:۱۵
آینده سازان (هامون سازه زاهدان ) شیراز – شهرداری کاشان (آراد اصفهان)-ورزشگاه شهید حاجی پور سعادت شهر –ساعت ۱۵:۱۵
تربیت نوین یزد – شهرداری  کامیاران-ورزشگاه پاک نژاد یزد-ساعت ۱۵:۱۵
کارگر بنه گز – پارس جنوبی جم-ورزشگاه شهدای اهرم- ساعت ۱۵:۳۰
کیمیا فرایند (خونه به خونه مازندران) تهران – شهرداری ماهشهر-ورزشگاه اتکا تهران – ساعت ۱۵:۳۰
نیروی زمینی تهران – پرسپولیس گناوه-ورزشگاه شهدای نزاجای تهران –ساعت ۱۵:۳۰
استقلال آبی ب تهران – مقاومت تهران-ورزشگاه هویزه تهران – ساعت ۱۵:۳۰
نفت و گاز گچساران – کاسپین قزوین—ورزشگاه شهدای نفت گچساران- ساعت ۱۵:۳۰
نفت امیدیه – نفت نوین آبادان-ورزشگاه نفت۱ امیدیه- ساعت ۱۵:۴۵
سپید رود رشت – رهپویان رضوانشهر-ورزشگاه عضدی رشت- ساعت ۱۵:۴۵
الوند همدان – شهرداری بوشهر (تربیت ایلام)-ورزشگاه حاجی بابایی همدان- ساعت ۱۵:۴۵
فولاد نوین اهواز – صنعت ساری-ورزشگاه اختصاصی فولاد- ساعت ۱۵:۴۵
کارون اهواز –اکسین البرز ( شهرداری دزفول)-ورزشگاه تختی اهواز- ساعت ۱۵:۴۵
شهرداری زنجان – شهرداری بندرعباس-ورزشگاه ۱۵ خرداد زنجان-ساعت ۱۵:۴۵
ماهان شوشتر – بادران ( ایران جوان خورموج) تهران-ورزشگاه تختی شوشتر-ساعت ۱۵:۴۵
بعثت کرمانشاه – ملی پوشان تبریز-ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه –ساعت ۱۶
شهرداری تبریز – راهیان کرمانشاه-ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز-ساعت ۱۶ 

هفته سوم- چهار شنبه ۲۹ مهر ۹۴

مقاومت تهران –نفت و گاز گچساران-ورزشگاه سرداران شمیران-ساعت ۱۵:۳۰ 
رهپویان رضوانشهر- توسعه کیش-ورزشگاه معلم رضوانشهر –ساعت ۱۵:۴۵
ملی پوشان تبریز- نیروی زمینی تهران –ورزشگاه تختی تبریز-ساعت ۱۶
راهیان کرمانشاه – تربیت نوین یزد-ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود-ساعت ۱۶
شهرداری بندر عباس – آینده سازان (هامون سازه زاهدان )شیراز –ساعت ۱۵ –ورزشگاه تختی بندرعباس
نسل ابومسلم مشهد – نفت امیدیه-ورزشگاه تختی مشهد-ساعت ۱۵
کارا شیراز – هف سمنان-ورزشگاه شهید حاجی پور سعادت شهر-ساعت ۱۵:۱۵
صنعت ساری – الوند همدان-ورزشگاه شهدای ساری-ساعت ۱۵:۱۵
 پرسپولیس گناوه – شهرداری زنجان-ورزشگا ه سراجی گناوه – ساعت ۱۵:۳۰
شهرداری کاشان  (آراد اصفهان)- کارون اهواز- ورزشگاه امیر کبیر کاشان – ساعت ۱۵:۳۰
پارس جنوبی جم – شهرداری تبریز- ورزشگاه تختی جم – ساعت ۱۵:۳۰
بادران تهران(ایران جوان خورموج)  –کارگربنه گز- ورزشگاه کارگران تهران – ساعت ۱۵:۳۰
کاسپین قزوین – شهرداری جویبار- ورزشگاه رجایی قزوین – ساعت ۱۵:۳۰
اکسین البرز (شهرداری دزفول) – بعثت کرمانشاه – ورزشگاه انقلاب کرج – ساعت ۱۵:۳۰
شهرداری بوشهر (تربیت ایلام) – سپید رود رشت – ورزشگاه بهشتی بوشهر- ساعت ۱۵:۳۰
شهرداری ماهشهر – ماهان شوشتر-  ورزشگاه شهدای ماهشهر- ساعت ۱۵:۴۵
نفت نوین آبادان – استقلال آبی ب تهران – ورزشگاه تختی۱ آبادان – ساعت ۱۵:۴۵
خلخال دشت خلال – فولاد نوین اهواز-  ورزشگاه تختی خلخال – ساعت ۱۵:۴۵
شهرداری ارومیه – پیام وحدت خراسان رضوی – ورزشگاه تختی ارومیه – ساعت ۱۶
شهرداری کامیاریان – کیمیا فرایند(خونه به خونه بابل) تهران – ورزشگاه آزادی کامیاران – ساعت ۱۶

هفته چهارم


 سه شنبه ۵ آبان۹۴

نفت نوین آبادان – مقاومت تهران – ورزشگاه تختی ۱ آبادان – ساعت ۱۵:۳۰
شهرداری تبریز – بادران ( ایرانجوان خورموج) تهران – ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز- ساعت ۱۵:۴۵

چهارشنبه ۶ آبان ۹۴

پیام وحدت خراسان رضوی – توسعه کیش- وزشگاه آزادی کاشمر- ساعت ۱۴:۴۵
آینده سازان(هامون سازه زاهدان) شیراز- پرسپولیس گناوه- ورزشگاه شهید حاجی پور سعادت شهر- ساعت ۱۵ 
هف سمنان – کاسپین قزوین – ورزشگاه تختی سمنان – ساعت ۱۵
شهرداری جویبار- نفت و گاز گچساران – ورزشگاه سراج کلا جویبار- ساعت ۱۵
پارس جنوبی جم – راهیان کرمانشاه- ورزشگاه تختی جم – ساعت ۱۵:۱۵
کیمیا فرایند(خونه به خونه بابل) تهران – تربیت نوین یزد – ورزشگاه اتکا تهران – ساعت ۱۵:۱۵
کارگر بنه گز –شهرداری ماهشهر- ورزشگاه شهدای اهرم – ساعت ۱۵:۱۵
استقلال آبی ب تهران – نسل ابومسلم مشهد- ورزشگاه هویزه تهران – ساعت ۱۵:۱۵
شهرداری بوشهر (تربیت ایلام) – رهپویان رضوانشهر- ورزشگاه بهشتی بوشهر – ساعت ۱۵:۱۵
اکسین البرز(شهرداری دزفول) – ملی پوشان تبریز- ورزشگاه انقلاب کرج – ساعت ۱۵:۱۵ 
سپید رود رشت – صنعت ساری – ورزشگاه عضدی رشت – ساعت ۱۵:۳۰
فولاد نوین اهواز – شهرداری ارومیه- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز – ساعت ۱۵:۳۰ 
الوند همدان – خلخال دشت خلخال- ورزشگاه  حاجی بابایی همدان – ساعت ۱۵:۳۰
ماهان شوشتر – شهرداری کامیاران- ورزشگاه تختی شوشتر – ساعت ۱۵:۳۰ 
کارون اهواز – شهرداری بندرعباس- ورزشگاه تختی اهواز – ساعت ۱۵:۳۰
شهرداری زنجان – نیروی زمینی تهران- ورزشگاه پانزده خرداد زنجان – ساعت ۱۵:۳۰
نفت امیدیه – کارا شیراز- ورزشگاه نفت۱ امیدیه – ساعت ۱۵:۳۰
بعثت کرمانشاه – شهرداری کاشان (آراد اصفهان) – ورزشگاه پانزده خرداد کرمانشاه – ساعت ۱۵:۴۵