داوران

اعلام اسامی داروان قضاوت کننده در رقابتهای لیگ دسته سوم

اسامی داوران قضاوت کننده در لیگ دسته سوم از هفته یازدهم ومعوقه هفته پنجم از سوی کمیته داوران اعلام شد. اسامی داوران قضاوت کننده در لیگ دسته سوم از هفته یازدهم ومعوقه هفته پنجم از سوی کمیته داوران اعلام شد.

هفته یازدهم: جمعه ۱۱/۹/۹۰ – ساعت ۱۵/۱۴
آلومینیوم حکمتی تبریز – انتظام تهران – وحدت اسکو
البرز جهانگیر-مجتبی مسعودی-عباس پورحیدری
کیوان مرغ مهاباد – نفتوت تهران – آزادی مهاباد
علی احمدی-حمیدرضا حیدری-حمید کاوندی
شهرداری فومن – مقاومت شهرداری مهاباد – آزادی فومن
بهرام بخشی-بابک محمد خانی-مسلم رحیم خانی
آذرباتری ارومیه – ذرت کاران مغان – تختی ارومیه
شاهوار اصلانی-کاوه بهمنی-پژمان لرستانی
شهرداری لنگرود-آرمین قزوین
جلال صادقلو-اصغر عزیزی-حامد احمدی
عقاب تهران-صبا نوین قم
مهدی اجاقی-معراج فشتمی-محمد نوری
شهرداری چابکسر-شاهین تهران
علی بالوده-امیر علیزاده-مرتضی نیکجو
شهرداری آستارا – شاهین کرج – وحدت آستارا
نادرخاکسار-صابر خوئی-علیرضا شهری

رعد پدافند کیش – کارگر بنه گز – المپیک کیش
علیرضا کهال-جواد قنبریان-حسن انتظاری
پرسپولیس گناوه – میلاد دزفول – سراجی گناوه
ایمان کهیش-مرتضی هوشیار-ارحام نصیری
نادری بوشهر – شهرداری نی ریز – قدس بوشهر
داریوش احمدی-افضل حسینی-حمید افشون
استقلال ساری – سفیدرود آستانه – شهدا ساری
جواد نکویی-پوریا زحمتی-محسن قاسمپور
طلایه داران بوئین زهرا – البرز شهرداری زنجان – امام علی بوئین زهرا
حمید امیدی-مرتضی کاظمیان-آرش پور اسماعیلی
بهمن شیراز – جنوب باغملک – حافظیه شیراز
علیرضا جلالی-مهدی امیر تیموری-علیرضا خسروی
سپاهان یاسوج – سرداران شهید لردگان – تختی یاسوج
علیرضا حیدرپناه-هادی شیرنژاد-محمد هاشمی نسب
جهان فولاد اصفهان – شهرداری ممسنی – تختی اصفهان
حسین سعادتمند-محمد علی پورمتقی-موسی مه آبادی
کیمیا رشد آق قلا – شهرداری بهشهر – یادگار امام(ره) آق قلا
حسین زیاری-مرتضی بلوچی-مهدی ایثاری
شهرداری اسلامشهر – پیروزی گرمسار – امام خمینی ره-اسلامشهر
حامد حیدری-علی اکبر نوری-ابراهیم موسوی
نیما چمستان-صنایع شازند
رضا رحمانی-یوسف مغروری-مجتبی محمدی

پارس فوتبال چالوس – استقلال جنوب – اسب چین عباس آباد
مهدی نجار-محمدرضا فتحی-رحیم شیخی
شنبه ۱۲/۹/۹۰ – ساعت ۱۵/۱۴
خزر محمود آباد – اتحاد پاکدشت – مجتمع بهشتی محمودآباد
مهدی کلاکی-محسن صادقلو-حن مظفری
شهرداری اشکذر – شهرداری کهنوج – ۲۲ بهمن اشکذر
وحید مالکی-ابراهیم زمانی-بیژن آزادی
سپاهان نوین اصفهان – پرسپولیس شیراز – صفائیه اصفهان
حسین مقابلی-امیر سلطانی-حمیدرضا آذرنیا
مس شهر بابک – صفاهان اصفهان – شهدا مس شهربابک
حسن فتاحی-مهدی طباطبایی-داود حسین پور
مس نوین رفسنجان – فجر خاوران بیرجند – تختی رفسنجان
روح اله تیموری-عباس سعادت-احسان تیموری
آنزان ایذه – میناب نخل میناب – تختی ایذه
علیرضا زارعی-حسین مرادی-عبدالمحمد مرادی
دارایی اراک – فجر دهلران – ۵ مرداد اراک
امیر خسروی-محمد تقی حیدرپور-اسداله خاتمی
شهرداری بانه – ذوب و فلزات الوند – تختی بانه
محمد باقرپورباقر-محمود گوهر نژاد-رامین بابایی
جمعه ۱۸/۹/۹۰ – ساعت ۱۵/۱۴
گلچین رباط کریم – دارتاک لرستان – صباشهر رباط کریم
مجید پورعلی-عبدالعلی شکر گزار-شهریار اسماعیل زاده
شهرداری صحنه – پرسپولیس دره شهر – آزادی صحنه
شهرام توانا-حسین عیسی وند-مهد ی معماری
میناشی اسلام آباد – شهرداری بروجرد – ریزوندی اسلام آباد
علی آلبو مرادی-ولی اله رضایی کیا-کوروش شهریاری
معوقه هفته پنجم
سفید رود آستانه – شاهین کرج – تختی لاهیجان
وحید کاظمی-کریم موسوی-حسینعلی عابدی
سرداران شهید لردگان – میلاد دزفول – تختی بروجن
محمد حسین زاهدی فر-یوسف اطمینان-عبداله عبدالهی
شنبه ۱۹/۹/۹۰
مهر اراک – هما جوانرود – ۵ مرداد اراک
حسین زمانی- مهدی زنجانی-سعید باهنر