اجرائی کشوری

اعلام اسامي 23 نفره در اردو و احتمال غيبت دو ملي‌پوش در بازي امروز

سرمربي تيم ملي فوتبال امشب اسامي 23 بازيكن براي بازي با مالديو را اعلام مي‌كند… بازيكنان تيم ملي كه شب گذشته با تيم دي استرادا بازي تداركاتي انجام دادند و توانستند با دو گل اين تيم را شكست دهند صبح امروز تا ساعت 11 به وقت اتريش استراحت دارند و سپس در محوطه هتل تمرين ريكاوري انجام مي دهند. تيم ملي امروز ساعت 15:30 به وقت محلي با تيمي از جمهوري چك ديدار مي كند.

* كارلوس كي‌روش ديروز بار ديگر مثل بازي با متاليست از دو تيم در دو نيمه استفاده كرد و به شماري از بازيكنان از جمله مهدي رحمتي، تيموريان و رضا نوروزي استراحت داد تا در بازي امروز از آنها بهره برد. دروازه بانان ايران در نيمه اول شهاب گردان و در نيمه دوم ميثاق معمارزاده بودند.

* كي‌روش نمي خواست از هادي عقيلي و خلعتبري مقابل دي استرادا استفاده كند اما به دليل اينكه شايد اين دو بازيكن تا قبل از بازي دوم تيم ملي بليت حضورشان در آلمان و فرانسه برسد و در مسابقه دوم نباشند از آنها استفاده كرد. عقيلي براي حضور در تمرينات العربي و خلعتبري براي شركت در تمرينات الغرافه بايد در آلمان و فرانسه حاضر شوند.

* رابطه خوبي كه علي كريمي با كادرفني تيم ملي دارد باعث شده كاپيتان تيم ملي اين رابطه را بين بازيكنان هم ايجاد كند و هماهنگي جالبي بين كريمي با بازيكنان شكل بگيرد.

* سرمربي تيم ملي اعلام كرد كه بعد از بازي امروز اسامي 23 نفر براي بازي با ماداگاسكار و مالديو را مشخص مي كند.

* تيم ملي فردا شب از وين به تهران باز مي گردد.