جوانان

اطلاعیه مهم کمیته جوانان در خصوص مدارس فوتبال

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، در راستای بازگشائی مدارس فوتبال استان علی داداشیان رئیس کمیته جوانان هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی به خبرنگار سایت هیأت فوتبال اعلام کرد: جلسه ای امروز با دبیر محترم هیأت فوتبال استان در مورد بازگشائی مدارس فوتبال مسابقات فوتبال لیگ استان در دفتر دبیر محترم تشکیل گردید.

داداشیان افزود: متاسفانه مکاتباتی که با دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز ، ستاد ملی مبارزه با کرونا مستقر در استان و فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران داشتیم تا بحال هیچگونه مجوز فعالیت صادر نشده است.

رئیس کمیته جوانان هیأت فوتبال استان اضافه کرد: بدین ترتیب فعالیت مدارس فوتبال فعلاً تعطیل خواهد بود تا پس از اخذ مجوز و براساس پروتکل بهداشتی و با رعایت دستورالعمل های اجرایی فعالیت نمایند ضمناً مجوزهای مدارس فوتبال استان برای سال 99 تمدید نشده است که هرگونه تخطی از این آئین نامه خلاف محسوب و افراد حقیقی و حقوقی خود جوابگو خواهند بود.

داداشیان در پایان یادآور شد: ضمن تقدیر و تشکر از مدیران محترم مدارس فوتبال استان درخواست می نمایم از تبلیغات و هرگونه ثبت نام خودداری نمایند تا پس از اخذ مجوز از مبادی ذیربط اقدام به فعالیت نمایند.