جوانان

استعدادیابان و شناسایی نخبگان در اولین المپیاد استعدادهای برتر فوتبال

در اولین المپیاد استعدادهای برتر فوتبال، استعدادیابان فدراسیون فوتبال بیش از ۷۰ بازیکن نخبه را در این المپیاد شناسایی کردند.
به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی،تورنمنت استعدادهای برتر زیر ۱۳ و ۱۴ سال با شناسایی بیش از ۷۰ بازیکن نخبه توسط استعداد یابان فدراسیون فوتبال به پایان رسید و نسل های آینده فوتبال ایران به سطح بندی سه گروه رسیدند تا در اردوهای آینده تیم های ملی حضور پیدا کنند .
در این المپیاد که به میزبانی هیات فوتبال استان تهران برگزار شد ، کاوه سلامی از استان آذربایجان شرقی، علی طهماسبی، حیدر شریفی ، مهدی حیدری ، اردلان آشتیانی، محمد رضا گل محمدی از تهران ، علی رضایی از استان گلستان ، کاظم ذالنوریان از استان فارس ، حسن فتحی از استان قزوین ، حسین قزلسفلو از استان مازندران  ،محمد اکبر زاده شکوهی از استان البرز  و حسین مرادی به عنوان مدیر استعداد یابی کمیته  جوانان حضور داشتند .
گفتنی است نفرات برتر این المپیاد با تشکیل پرونده و ثبت اطلاعات کامل هر یک از بازیکنان در کمیته جوانان انجام خواهد شد و در آینده نزدیک اطلاع رسانی از  طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال جهت دعوت و  حضور در اردوهای تیم ملی اطلاع رسانی انجام خواهد شد .