جوانان

اسامی بازیکنان تیم فوتبال زیر 19 سال اعلام شد

کادرفنی تیم فوتبال زیر 19 سال کشورمان اسامی بازیکنان این تیم را برای حضور در اردوی ارمنستان و اوکراین اعلام کرد… علی دوستی مهر سرمربی تیم فوتبال زیر 19 سال کشورمان برای سفر به ارمنستان و اوکراین و انجام دیدارهای تدارکاتی با تیم‌های جوانان این دو کشور 19 بازیکن را به اردوی آماده سازی تیمش فراخواند.

بر این اساس ایمان صادقی، علیرضا بیراوند، علی گودرزی، ایمان شیرازی، سعید لطفی، بهرام دباغ، هادی محمدی، میلاد غریبی، یعقوب کریمی، محمد لطفی ملکی، امید عالیشاه، مهرگان گلبرگ، مرتضی پورعلی‌گنجی، محمد صادق بارانی، کاوه مختاری، هادی دهقانی، علیرضا جهان بخش، میلاد کرمانی و محمدرضا خانزاد نفراتی هستند که به این اردو دعوت شده‌اند.

شاگردان علی دوستی پس از کسب جواز حضور در مسابقات قهرمانی جوانان (زیر 19 سال) آسیا برای نخستین اردوی آماده سازی خارجی خود را از 16 اردیبهشت‌ماه راهی ارمنستان شده و پس از برگزاری دو دیدار دوستانه با تیم جوانان این کشور به اوکراین می‌روند.

این تیم سپس 21 اردیبهشت‌ماه و برای برگزاری یک دیدار دوستانه با تیم جوانان اوکراین راهی این کشور شده و در نهایت روز بیست وسوم اردیبهشت ماه به ایران باز می گردد.

تیم فوتبال زیر 19 سال کشورمان خود را برای حضور در مرحله نهایی مسابقات فوتبال قهرمانی زیر 19 سال (جوانان) آسیا که طی روزهای 3 تا 18 اکتبر سال 2010 (11 تا 26 مهرماه سال 1389) در دو ورزشگاه “زیبو اسپورت” و “لینزی استادیوم” شهر زیبو چین در ایالت شاندونگ برگزار می شود، آماده می کنند.