اجرائی کشوری

از هیچ باشگاهی برای پرداخت وروردی چک قبول نمی کنیم

بهروان: باشگاههای لیگ یکی باید به سمت تجاری شدن وداشتن ضوابط ای اف اسی بروند… رئیس سازمان لیگ آزادگان با تشکر از همه باشگاههایی که به نوعی در رقابت های لیگ های پایه زیر نظر سازمان لیگ آزادگان مشارکت داشتند از اجرای سفت و سخت مقررات سازمان لیگ آزادگان خبر داد.
به گزارش سایت رسمی فدراسیون، در نشست سازمان لیگ آزادگان، بهروان با اشاره به اینکه رقابت ها بسیار منظم برگزار شده گفت: امسال به جز رقابت های جوانان و نوجوانان به دلیل اردوهای ملی فینال آنها به تعویق افتاده بقیه رقابت ها با نظم و در زمان خودش به پایان رسید ضمن اینکه داوری ها در لیگ یک بهتر شده است ، اما اشتباهات داوری جزو بازی است و وجود دارد.
بهروان با تاکید بر سفت و سخت گرفتن قوانین در لیگ های سال جاری گفت: چند نکته است که باید روی آن تاکید داشته باشیم. امسال ورودی های باشگاه به این ترتیب است که باید تیم های لیگ یکی 50 میلیون تومان ، لیگ دو 25 میلیون تومان و تیم های لیگ سه 8 میلیون تومان پرداخت می کنند. به هیچ عنوان هم از هیچ باشگاهی چک قبول نمی کنیم و اعلام می کنیم هر باشگاهی که پول ندارد در رقابت های لیگ شرکت نکند چرا که همین الان چک های برگشت خورده زیادی در امور مالی سازمان لیگ آزادگان منوط به فصل گذشته وجود دارد که ما واقعا نمی دانیم تکلیفمان با این باشگاهها چیست و آنها را به کمیته انضباطی ارجاع داده ایم.
وی با اشاره اینکه باید مبالغ قرارداد، پاداش و هر پرداخت دیگری از طریق حساب رسمی بازیکن پرداخت شود گفت: باید از رواج پول های زیر میزی قراردادهای خارج از قانون جلوگیری کرد.
بهروان در پایان گفت: ما برنامه یکساله مان را به همراه تقویم آماده کردیم . باشگاههای لیگ یکی باید کم کم به سمت شرکت تجاری شدن پیش روند و ضوابط ای اف اسی را رعایت کنند تا در صورت صعود به لیگ برتر هیچ مشکلی نداشته باشند.