جوانان

اردوی تیم ملی نوجوانان ایران

معینی:شما، آینده فوتبال ایران را می سازید

🔸 اردوی استعداديابى نوجوانان به منظور شناسایی نفرات برگزیده صبح روز یکشنبه ۹۷/۱۱/۱۴ ، با حضور ۶۰ بازیکن در مرکز ملی فوتبال ایران آغاز شد.

🔸 فریدون معینی رئیس کمیته جوانان و توسعه فدراسیون فوتبال ضمن آرزوی موفقیت برای بازیکنان حاضر در این اردو گفت : استعدادیابی و پرورش استعدادها در سنین مختلف یکی از اهداف مهم و استراتژیک فدراسیون فوتبال است. ما به دنبال توسعه استعدادیابی در تمامی رده های سنی خواهیم بود با این وجود امروز شاهدیم که استعدادیابی در این رده سنی و با شناسایی بهترین نفرات زیر ۱۴ سال کشور ، به خوبی انجام شده و حالا در کنار برترین نفرات انتخاب شده هستیم. به خوبی می دانید که در چه موقعیت مهمی قرار گرفته اید. شما به جمع ۶۰ بازیکن برترِ این رده سنی رسیده اید در حالی که استعدادیابی در این بخش با حضور بیش از هزار بازیکن در سراسر کشور آغاز شده و رسیدن به این جایگاه اهمیت ویژه ای دارد. بخش قابل توجهی از شما ، احتمالا نسل فردای تیم ملی فوتبال بزرگسالان را شکل می دهند. در این جمع ۴۰ بازیکن حاصل طرح استعدادیابی مناطق ۹ گانه کشور هستند که از آن طرحِ وسیع و گسترده در سراسر ایران انتخاب شدند و ۲۰ بازیکن دیگر هم در تیم ملی نونهالان حضور داشته اند. بر این اساس بهترین های این رده سنی در کنار هم قرار گرفته اید. شما هستید که ستاره های فردای فوتبال ایران خواهید بود و باید مسیر خودتان را از امروز آغاز کنید.
معینی اضافه کرد:بدانید که بازیکنانی مثل سردار آزمون ، احسان حاج صفی و خیلی از ستاره هایی که امروز در تیم ملی می بینید روزی همینجا عضوی از تیم نوجوانان ما بودند و پله به پله رده های بالاتر را طی کردند تا امروز تیم ملی فوتبال ما را شکل بدهند. بر این اساس یادتان باشد که شما می توانید آینده فوتبال ایران را بسازید.

رئیس کمیته جوانان و توسعه فدراسیون فوتبال اضافه کرد : از اینجا به بعد همه چیز در دست شماست. نام همه شما ۶۰ نفر ثبت می شود و از امروز عضو این تیم هستید اما با تلاش و زندگی حرفه ای می توانید این موقعیت را حفظ کنید. بازی جوانمردانه و فِییرپلِی را به هیچ وجه فراموش نکنید. یادتان باشد که بازیکن حریف دشمن شما نیست. همه چیز در میدان مسابقه یک رقابت دوستانه است. فِییرپلِی بخشی از زندگی حرفه ای شماست همانطور که به تحصیل خوب ، یادگیری زبان و حتی آموزش کامپیوتر نیاز دارید. یک فوتبالیست تحصیلکرده و با دانش قطعا مسیر پیشرفت را به خوبی می تواند طی کند. امیدوارم با استفاده مناسب از داشته ها و توانایی خودتان همچنین موقعیتی که برایتان فراهم شده به ستاره های تاثیرگذاری در فوتبال کشور تبدیل شوید.
🔸 ناگفته نماند که در این اردو از آذربایجان شرقی(جمعا” ۳نفر) ، ۲ بازیکن از تیم نوجوانان تراکتور سازی تبریز بنامهای امیر ابراهیم زاده و علیرضا افخم و همچنین یک بازیکن از تیم نوجوانان ماشین سازی تبریز بنام محمدرضا ترابی بعنوان بازیکن و آقای علی داداشیان بعنوان سرپرستِ منطقه ۸استعدادیابی و استاد صادق پورحسین نیز بعنوان سراستعدادیاب در کنار بازیکنان دعوت شده حضور دارند…

✔️ ضمنا” استاد #صادق_پور_حسین در یک قدمی مربیگری تیم ملی نوجوانان ایران قرار دارند…

🌹 با آرزوی موفقیت برای هر سه بازبکن نوجوانان و سراستعدادیاب و سرپرست آذربایجانی در این اردو…