مربیان

اختتامیه کلاس مربیگری فوتسال سطح یک آسیا

 

با حضور رئیس ، دبیر ، مسؤول کمیته آموزش مربیان و روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی اختتامیه کلاس مربیگری سطح یک آسیا که به مدرسی آقای ناصر صالح مدرس فیفا و با حضور ۱۶ نفر از مربیان فعال و واجد شرایط که از تاریخ ۹۵/۱/۲۸ بمدت شش روز در مجموعه ورزشی سفیر امید به پایان رسید برگزار گردید.

در این مراسم ابتدا مسؤول کمیته آموزش مربیان گزارشی از کلاس مربیگری را ارائه سپس استاد ناصر صالح مدرس کلاس در خصوص این دوره و مربیان فعال استان آذربایجان شرقی سخنان مبسوطی را ارائه نمودند. در ادامه آقای حسین زارع به نمایندگی از مربیان حاضر در دوره از خدمات و زحمات سردار ششگلانی رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی تشکر و قدردانی نمودند که همواره به فکر مربیان هستند و در راستای بالا بردن توان علمی مربیان تمام تلاش خود را معطوف میدارند و در ادامه از آقای نظرزاده نیز بخاطر پیگیری برگزاری کلاسهای مربیگری هستند و همچنین با تلاش خود مربیان تراز اول نظیر آقای ناصر صالح را برای تدریس در این استان در نظر می گیرند.

در ادامه جلسه سردار ششگلانی رئیس هیأت فوتبال استان ضمن تشکر و قدردانی از حضور آقای صالح در کلاس مربیگری اظهار داشت: در دنیا یکی از پارامترهای پیشرفت و توسعه بحث آموزش است و هر کشوری که دنبال پیشرفت است زیربنا و مبنای آن آموزش است و هر کس از آن غافل باشد بی شک در آن مجموعه توسعه ای را شاهد نخواهیم بود . خوشبختانه استان ما از این پتانسیل به خوبی استفاده کرده و توانسته ارتقاء توان علمی در بین مربیان عزیز را بهبود بخشد.

رئیس هیأت فوتبال استان افزود: در کنار توان علمی و فنی مسائل مدیریتی و اخلاقی نیز مطرح است که لازم است در تمامی زمینه ها از دانش های روز دنیا بهرمند شویم تا هیچگونه مشکلی نداشته باشیم و در پرورش استعدادها موفق باشیم.

در این مراسم با اهداء هدیه به آقای ناصر صالح تجلیل بعمل آمد.