انضباطی

اخبار کمیته انضباطی

کمیته انضباطی ۳ رای خود را در خصوص تیم های مختلف صادر کرد… دیدار دو تیم ملوان بندر انزلی و سرخپوشان گلستان از سری رقابتهای لیگ برتر بانوان درتاریخ ۱۴/۸/۸۹ در شهر انزلی برگزار شد که تیم ملوان بندر انزلی ۵ بازیکن اخطاری و یک بازیکن اخطاری اخراجی دارد. بر همین اساس تیم ملوان بندر انزلی به پرداخت ۴ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.همچنین به دلیل تخلف سارا قمی-بازیکن شماره ۹ ملوان بندر انزلی،وی دو جلسه از همراهی تیم خود محروم شده و به پرداخت ۱ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
جریمه نقدی و توبیخ برای مدیر عامل و مربی شاهین بوشهر
دیدار دو تیم استقلال و شاهین بوشهر در حالی مورخ ۲۱/۸/۸۹ برگزار شد که از سوی کنگانی-مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر و مرزبان-مربی این تیم تخلفاتی صورت گرفت. بر همین اساس کنگانی-مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر به توبیخ کتبی با درج در پرونده و مبلغ ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.مرزبان-مربی تیم نیز علاوه بر توبیخ کتبی و درج در پرونده به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
جریمه نقدی برای تیم صبای قم و اهداءپاداش به رابط هیات قم
دیدار دو تیم صبای قم و تراکتورسازی تبریز از سری مسابقات لیگ برتر مورخ ۲۰/۸/۸۹در حالی برگزار شد که تماشاچیان تیم صبای قم مرتکب تخلفاتی شدند. بر همین اساس باشگاه صبای قم به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
ضمنا کمیته انضباطی از زحمات محمد خوش زبان-رابط هیات فوتبال استان قم و نمایندگان در این مسابقه تقدیر و مبلغ ۲۰ میلیون ریال پاداش نقدی را به وی اهدا خواهد کرد.