اجرائی کشوری

اخبار مهم: برای انجام تمرینات و مسابقات در ماه مبارک رمضان آیین نامه ای به باشگاه ابلاغ شد

محمدی: از نور ورزشگاههای میزبان لیگ برتر راضی هستیم رئیس سازمان لیگ در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون درباره برگزاری رقابت های لیگ برتر در ماه مبارک رمضان به نکات مهمی اشاره کرد… عزیزاله محمدی با اشاره به اینکه امسال نور ورزشگاه ها در وضعیت خوبی قرار دارد گفت: «از 12 ورزشگاه 6 ورزشگاه دارای نور 1200 لوکس و 6 ورزشگاه دیگر دارای نور بالای 900 لوکس هستند که طبق دستوری که به آنها داده شده است که طی روزهای آینده لوکس های نورشان به حد مجاز 1200 لوکس استاندارد FIFA و AFC برسد و ما باز هم در این زمینه تذکرات لازم را داده ایم.»

رئیس سازمان لیگ ادامه داد: «درباره وضعیت ورزشگاهها و نحوه چینش تماشاگران و ورود آنها به ورزشگاه، بلیط فروشی، امکانات بهداشتی ، آبخوری ، نمازخانه و مسائل رفاهی تماشاگران عزیز ما همواره به باشگاهها تذکر داده ایم که براساس استانداردهایی که AFC به ما داده عمل کنیم. اما متاسفانه برخی ورزشگاهها شاهد کم و کاستی های هستیم. من شخصا بر این عقیده ام اگر به تماشاگران سرویس خوبی در همه زمینه هایی که گفتم داده شود شاهد عکس العمل های عصبی از سوی آنها نخواهیم بود. به همین دلیل ناظرانی که برای رقابت های لیگ برتر به این ورزشگاه فرستاده می شوند نسبت به این نکات هم حساس هستند.»

محمدی در پایان گفت: برای برگزاری رقابت ها و تمرینات تیم ها در ماه مبارک رمضان آیین نامه به باشگاهها ارسال کرده ایم که باشگاهها ملزم به رعایت آن هستند. به عنوان مثال هیچ گونه تمرینی نباید صبح تا یکی دوساعت پیش از افطار انجام شود و در هنگام تمرین پیش از اذان شاهد هیچگونه روزه خواری از سوی بازیکنان و کادر فنی تیم ها نباشیم. ضمن اینکه امیدوارم به خاطر برگزاری بازیها زیر نور و پس از افطار در این ماه مبارک شاهد افزایش تماشاگران روی سکوهای ورزشگاهها باشیم.»