اجرائی کشوری

احترام به مقام شهدا و خوش‌و‌‌‌بش طالبي و صادقي

بازيكنان تيم‌هاي ذوب‌آهن و تراكتورسازي پيش از آغاز بازي به مقام شهداي 8 سال دفاع مقدس احترام گذاشتند… تيم‌هاي فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و تراكتورسازي تبريز از ساعت 22 يك‌شنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برابر هم قرار گرفتند كه اين بازي با برتري يك بر صفر تراكتورسازي خاتمه يافت.

* تماشاگران اصفهاني عكس‌هاي شهداي 8 سال دفاع مقدس را در نقاط مختلف ورزشگاه فولادشهر نصب كرده بودند. پيش از آغاز بازي بازيكنان دو تيم شاخه گل‌هايي را به تابلو شهداي گمنام تقديم كردند.

* محمود ياوري و اصغر دليلي، مدير عامل باشگاه ذوب‌آهن از جمله ميهمانان سرشناس اين بازي بودند كه با حضور در جايگاه ويژه عملكرد دو تيم را نظاره مي‌كردند.

* فرشيد طالبي، مدافع ذوب‌‌آهن و اميرحسين صادقي، مدافع تراكتورسازي پيش از آغاز بازي به سمت هم رفتند و براي چند دقيقه با هم صحبت كردند. اميرحسين صادقي در اين فصل از استقلال جدا شد و به تراكتورسازي پيوست؛ طالبي هم يكي از گزينه‌هاي مسئولان استقلال در فصل نقل و انتقالات بود.

* منصور ابراهيم‌زاده به رسم هميشه به سمت نيمكت تيم تراكتورسازي و امير قلعه‌نويي رفت و وي را در آغوش گرفت و خوش آمد گفت.

* حدود 3 هزار نفر با حضور در ورزشگاه اين مسابقه را از نزديك تماشا كردند كه بلندگوي ورزشگاه تعداد دقيق آنها را 3 هزار و 757 نفر اعلام كرد. 100 تماشاگر تبريزي هم با حضور در فولادشهر به حمايت از تراكتورسازي پرداختند.

* در بين دو نيمه نماهنگي كه براي هاشمي، عكاس پيشكسوت اصفهان تهيه شده بود از اسكوربورد پخش شد. وي حدود 50 سال است كه به صورت حرفه‌اي در ورشگاه‌ها عكاسي مي‌كند.

* در اواخر نيمه اول امير قلعه‌نويي كه به تصميمات داور اعتراض داشت درگيري لفظي با قاضي ميدان پيدا كرد كه اين درگيري با وساطت سرپرست تراكتوري‌ها خاتمه پيدا كرد.