اجرائی کشوری

ابراهيم زاده: داور با سوتهاي اشتباه نتيجه بازي را از ما گرفت

سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: داور با سوتهاي اشتباه که به ضرر تيم ما بود، نتيجه بازي را از ما گرفت… منصور ابراهيم زاده روز جمعه پس از باخت دو بر صفر تيمش مقابل گسترش فولاد تبريز ذر مرحله نيمه نهايي جام حذفي باشگاههاي ايران در مصاحبه مطبوعاتي پس از بازي اظهارداشت: تبريک به يدالله جهانبازي که با زدن سوت اشتباه در برخي از صحنه هاي سرنوشت ساز، نتيجه را از ما گرفت و تقديم گسترش فولاد کرد.
وي اضافه کرد: چه بسا اگر گلي که ما در دقيقه 58 بازي به ثمر رسانديم، از سوي داور آفسايد اعلام نمي شد ما پيروز اين ديدار مي شديم.
ابراهيم زاده خاطرنشان کرد: در اين ديدار، بازي سختي به لحاظ اينکه حريف با انگيزه اي داشتيم شاهد بوديم و گسترش فولاد نتيجه استفاده به موقع از ضد حملات و تجربه بازيکنان بزرگش را گرفت.
وي در ادامه با اشاره به خستگي بيش از حد بازيکنانش، افزود: از پنجم اسفند ماه پارسال به طور ميانگين در چهار روز يک بازي انجام داده ايم و بيشتر بازيکنان تيم دچار خستگي و مصدوميت شده اند.
وي گفت: فوتبال براي ذوب آهن با اين باخت تمام نشده و در ادامه به بازيهاي آسيايي و افتخار آفريني براي فوتبال ايران تلاش خواهيم کرد.
ابراهيم زاده اظهارداشت: هنوز براي به دست آوردن جام ليگ برتر اميدهايمان کاملا از بين نرفته چرا که سپاهان سه بازي پيش روي دارد و هر اتفاقي در اين بازيها مي تواند روي دهد.
ديدار تيمهاي فوتبال گسترش فولاد تبريز و ذوب آهن اصفهان از مرحله نيمه نهايي جام حذفي با نتيجه دو بر صفر به سود تيم تبريزي خاتمه يافت.